Jump to content
IGNORED

Światła Drogowe (długie) problem

bari6614

Recommended Posts

Witam

Mam problem ze światłami drogowymi dlugimi.

Na odpalonym silnik i przy włączonych swiatlach mijania przełącza manetką od swiateł drogowych i nie działają a na desce zapala sie kontrolka od drogowych. Jadąc na dziurach swiatladrogowe sie włączają wyłączają i mrugają. 

Gdy uruchamiam silnik z pozycji załączonej manetki świateł drogowych działają ale jak wyłącze i ponownie załączam manetke to już nie świecą. 

Gdzie szukać awari?

Proszę o pomoc.

Edited by bari6614

Stawiam na pająka przy kierownicy.

Wlasnie sie nad tym zastanawiam. Jeżeli długie włączone i odpalam silnki działają. Wyłączam manetke włączam i już nie ma długich to bezpiecznik wydaje mnie się ze jest dobry.

A co z tym pająkiem?

Mametka do wymiany?

Witam , mam podobny problem , tyle ze u mnie wlacza sie prawy dlugi a lewy dolacza sie jak skrecam w prawo czy czasem sam z siebie na kilka sekund, macie jakies rady? Moze Tobie udako sie rozwiazac problem bo nie wiem od czego zaczac szukac

Witam. U mnie problem rozwiązany. Jednka to nie byla manetka pająk przy koerownicy. 

Upalily sie styki na płytkach w lampach. Zostały naprawione przez elektromechanika . problem był z rozebraniem ale jakos poradzil.

Koszto u mojego mechanika 150zl za lampe. 

Przynajmniej nie musialem kupować nowych.

Pozdrawiam

Dzieki kolego zaczne szukac jakiegos mechanika, jak by ktos jeszcze cos wiedzial o co moze chodzic to mile wyslucham

Miałem podobny problem-światła żyły swoim  życiem.  W manetce od świateł, kierunków  są 2 takie suwaki -jeden od kierunku a jeden od świateł długich. U mnie tak jakby ten suwak wyskoczył z prowadzenia i chodził sobie po stykach jak chciał -po rozebraniu i złożeniu poprawnie problem się nie powtórzył...