Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palą się cewki


Łukasz84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie mam pojęcia gdzie się podpiąć pod post.moj problem polega na tym że strasznie szarpie podczas jazdy,przerywa a gdy stoji na wolnych obrotach szarpie silnik .świece wymienione cewki 4nowe wymienione razem że świecami 2mies temu cewki baru.komp pokazuje błąd na 2cylindrze dodam że wymieniając cewke z tego cylindra problem trochę ustąpił ale wciąż jest.Prosze o porady.Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest na pb i na lpg? Jakaś podstawowa diagnostyka vagiem, plus ewentualny pomiar kompresji pewnie wszystko by wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak choć na pb zdecydowanie lepiej choć i tak nie da się normalnie jeździć .podłączyłem go dziś pokazuje problem z 2 cylindrem.po zamianie cewki wstawiłem 1 z 4 które wymieniłem błędu nie pokazywał ale problem nie zniknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak choć na pb zdecydowanie lepiej choć i tak nie da się normalnie jeździć .podłączyłem go dziś pokazuje problem z 2 cylindrem.po zamianie cewki wstawiłem 1 z 4 które wymieniłem błędu nie pokazywał ale problem nie zniknął. 
Może problem jest w nowej cewce może ona jest wadliwa

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po zamianie błąd wróci na inny cylinder tzn że cewka może być uszkodzona już w fabryce.
Ale jeśli dalej leci błąd na 2 cyl to problem leży po stronie kabli.
Więc musiałbyś je podmienić

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dziś nową cewke wszytko gra aczkolwiek czasem delikatnie przerwie. Auto mam 4 mies a to już 3cewka wliczając tą z którą kupiłem. Cewki beru na każdym. Myślisz że to mogą być kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...