Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Mysl logicznie" - Klaudia

Opublikowano

"zamknij morde, zamknij morde" - wujek staszek-mistrz cietej bajery/riposty

Opublikowano

"Eeyy" by Lookier

"naleśniki....KOMU!!!!!???" by blondi w ambasadorze

"poproszę kawke...tylko wie Pani taką BIG" by Ono

Opublikowano

" a pan co tak z tej miski je jak swinia" - obsluga sali

" moja miska kwi kwi" - ono

Opublikowano

"A ja kawka, papierosek, gaz i ... rozglądam się, a kolega gdzieś daleko z tyłu" - by poziek, 178 razy, jak w piątek opowiadał o ustawce z oniakiem

Opublikowano

"ale ja zamawialem duza cole" - iceman

"ale to jest powiekszona cola w cenie malej" - ambasada

"pani mu naleje w wazon" - ono

Opublikowano

co do koni...

"Murzyn musisz zrobic glebe, bo ta niunia stoji Ci jak kobyła" :rotfl: by ONO

Opublikowano
Murzyn musisz zrobic glebe, bo ta niunia stoji Ci jak kobyła"

mysle ze nie jest tak zle.Murzynek ma taka prace ze obnizenie jego furaka grozi uszkodzeniem podwozia :twisted:

Opublikowano
A ja kawka, papierosek, gaz i ... rozglądam się, a kolega gdzieś daleko z tyłu" - by poziek, 178 razy, jak w piątek opowiadał o ustawce z oniakiem

Znam finał tej dyskusji , finał odbył sie na Katowickiej w drodze powrotnej , start rolowany :

ono jechał na szóstce ? hmmm Co ty pier**lisz .... by poziek ,

hyhyhyhy myślałem że zejde :D:D:D:D:D:D

Opublikowano

GDZIE ROSÓŁ :exclaim: :exclaim: by kelnerka z Ambasady

Opublikowano

knajpa goralska w Wisle text ono do kelnerki

"chyba ma pani stanik rozpiety, aaa to ma tak byc"

Opublikowano

Dobre było na tej gorze , wszyscy ustawili bryki i poszli na inną strone ogladać jak ładnie stoją

I text : I co teraz tak będziemy sie smyrać po napletach ? hyhyhy by ja

Opublikowano
"chyba ma pani stanik rozpiety, aaa to ma tak byc"

:rotfl:

chyba nie byl trzezwy :rotfl:

Opublikowano

"pilem z nim cala noc i nawet nie wiedzialem, ze sam mu 2 ostrzezenia dalem" - piotr1602

"1602 - odmeldowac sie" by Zdeniu

Opublikowano

gdzies ok 3 nad ranem w niedziele "....za brak znajomości regulaminu" by sam nie wiem juz kto

Opublikowano

droga do wisly text na CB

"fajne macie te samochody ale radia chu... bo tylko jeden kanal 19 "

Opublikowano

wchodze na forum, patrze fajne smycze :) kupie sobie - a tu jeb ostrzezenie

patrze dalej ramki - 2 ostrzezenie :/

Juz nawet balem sie spytac czy moge z Wami jechac do Wisly.... by Maly77maly

Po usilnych prosbach w 2 dzien o intergracje grupek rozsianych po pietrach.

M-Czy nie jest to przypadkiem "nie reagowanie na prosby moderatora"??

P-to co idziemy na forum i walniemy im po ostrzezeniu?? :rotfl:

by Piotr1602&Murzyn

Opublikowano

"za te dzisiejsze nalesniki jutro wrocimy w ilosci 80 osob"

"to prosze wczesniej zadzwonic i zamowic" :rotfl:

Opublikowano

kelnerka na piątkowej imprezie ok 1-szej w nocy:

" tutaj sa talerze !!!!! , proszę nie jeść z miski z sałatką..... " a jadło Nas wielu tą sałatkę :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.