Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Chce u siebie pomalowac grill + kratke srodkowa zderzaka (od S4 B6) na czarny mat.

Bylem dzis przypadkiem u lakiernika i zapytalem o cene za taka usluge...

Uslyszalem, ze tyle ile za "element", bo to duzo roboty (caly dzien) z samym zmatowieniem kratki w gillu (zeby farba nie odchodzila).

Pytanie - czy gosc jest naciagaczem, czy faktycznie tyle bedzie kosztowalo tu lakiernika?

Druga sprawa... Da sie to zrobic porzadnie w domowych warunkach?

Zeby lakier mi nie odpadl za miesiac i zeby wygladalo w miare profesjonalnie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michau .. testuj w domowych warunkach .. kup odpowiedni kolor lakieru z utwardzaczem i heja :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nie chce... :)

Najbardziej mnie interesuje, czy lakiernik chcial mnie naciagnac, czy faktycznie jest jak to opisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego grilla nie malowałem, ale z samą ramką poradziłem sobie w kilka godzin. Najwięcej czasu zajęło zrzucanie tego chromu :decayed: reszta to już sama przyjemność :) Nałożyłem 2 warstwy podkładu i 3 warstwy czarnego matu, efekt jest wg mnie bardzo dobry. Robiłem to w połowie sierpnia chyba i jak do tej pory jest git :) Zimę znosi bez najmniejszych problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer dowiaduj sie co i jak.. :naughty: Bo moja chromowana listewka ze zderzaka tylnego tez pojdzie w mat.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmatowiłem sam za lakierowanie wziął mi koleś 150zł jak dobrze pamiętam albo 100zl :mysli: aha i nie bylem zadowolony bo lakier zaczął odpryskiwać po 5 miesiącach gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie... a ja to chce zrobic porzadnie.

Chyba poprostu kupie nowego grilla i kratke w ASO.

Koszt zakupu = malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było pewnie to zostaje chyba tylko alledrogo lub ASO. Ale widziałem chyba na a4modc.com jak gość robił sam w domu.

Ja będę wymieniał u siebie bo jestem po stłuczce. A że u mnie jest w serii grill z czarną obwódką to dowiadywałem się w ASO o cenę i gość krzyknął coś koło 300 pln. Teraz pytanie samemu, z krótką żywotnością ale tanio czy w ASO, porządnie ale drogo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim porządnie :wink4: A czy to jest drogo to w porównaniu do malowania to nie powiedziałbym. Pomalujesz, potem Ci farba zejdzie więc będziesz chciał drugi raz pomalować. I już masz cenę zbliżoną do nowego grilla :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie male OT w swoim temacie, ale...

Czaje sie tez na czarne logo Audi na tylnia klape - ktos wie gdzie mozna takie cudo dostac?

Kiedys byly foty na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie male OT w swoim temacie, ale...

Czaje sie tez na czarne logo Audi na tylnia klape - ktos wie gdzie mozna takie cudo dostac?

Kiedys byly foty na forum...

Nigdy nie widziałem oryginalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będziesz musiał sam sobie pomalować bo ori nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał na allegro. Widziałem to wiele razy na fotkach ale raczej na pewno nie znajdziesz ori. Ale pewnie firmy tuningowe robią takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nie potrzeba firmy tuningowej, wystarczy dobry lakiernik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc firma tuningowa mam na myśli sklepy z różnymi częściami do modyfikacji wyglądu auta nie prawdziwą firmę tuningową. Lakiernik może być tylko po jakim czasie zacznie to wszystko odłazić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem taka przygode ze mi lakiernik pomalowal kratki od zdezaka rs na kolor nadwozia, bo bylem w londynie a jak wrocilem w 1 dzien wzialem markera i pomalowalem na czarno :polew: akt desperacki ale bede u tego lakiernika to pomaluje pozadnie, bo z tylu dalej mam w kolorze nadwozia :sick3::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiego czarnego na klape... tylko ebay? :mysli:

23436746058a4992c120bnn9.jpg

2343675151bfde337aacbcd7.jpg

audirearcz4.jpg

audirear1ug3.jpg

14035982728005736af3bjo8.jpg

14035982728005736af3bjo8.07a3c24bd3.jpg

1402707743963fcfde5dbic1.jpg

1402707743963fcfde5dbic1.697772b012.jpg

4ge8cnotb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek tylni :kox: Na grillu czarny mi się nie podoba. Może dlatego że ja miałem pomalowany farbą, która schodziła dlatego ją zeskrobałem :naughty: Dlatego musisz szukać dobrze zrobionego żeby Ci farba nie odpryskiwała. Pewnie tylko ebay Ci pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jasnym nieźle to wygląda ale na czarnym mi osobiście się nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...