Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zgadza sie, ja mam jasny kolor :cool1:

Ale nie masz białego. A na takim i na czerwonym wygląda najlepiej :wink4: Na Twoim już tak dobrze może nie być mimo że to jasny kolor :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem mój do lakiernika-wyszło ładnie, ale od 3 miesięcy wożę go w schowku zastanawiając się czy założyć :)

Na czarnym aucie miałoby to może jakiś sens razem z czarnym emblematem z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kr54321, mowisz o znaczku? Moze chcesz odsprzedac? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja okleiłem grilla czarną matową folią. Z bardzo bliska może znajdzie się niedociągnięcia ale trzeba się mocno wpatrywać :blink:

Pomimo tego, że folia okazała się beznadziejna wyszło nieźle.

AkowJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez robiłem folią niby specjalna ale fajnie sie ułożyła i mam spokój. Trzeba dobrze tylko zgrzac opalarka na kantach żeby zapamietała swój profil i jest pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem taki, na srebrnym aucie wygląda ładnie

11123o.jpg

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________ssssadn.jpg[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________30789784.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale zacisk to masz remiza :decayed::kox: :kox:

zaraz dostaniesz ostrzeżenie od moda :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowałem ramke z grilla pierw zmatowiłem chrom później podkładem czarnym do plastiku a na końcu spray czarny mat i wyszło elegancko

foto:

IKYqS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo malowanie takiego grilla? czy to jakaś folia :mysli:

ja sam malowalem wiec... ile teraz w PL malowanie takiego elementu kosztuje ? chyba jakies 100zl ale szczerze to nie wiem...

kolega wyzej przedstawil jak to zrobic znacznie taniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem gumą w sprayu PlastiDip. Część osób na forum polecało, inne odradzały. Zrobiłem już z tą czarną ramką trochę km, sporo po drogach szybkiego ruchu i odprysków nie ma. Wszystko się ładnie trzyma. Podobno mniej roboty niż przy normalnym malowaniu. Nie trzeba się bawić w podkłady i inne tego typu duperele. Ja trochę przejechałem ramkę papierem wodnym i to tylko tak z grubsza, odtłuściłem i prysnąłem 3 czy 4 warstwy. Jeden forumowicz poradził mi tylko, żeby zamknąć powłokę, to podobno ważne w przypadku gumy. I tyle, polecam. Plastidip można dostać na allegro, w sklepach nie widziałem. Cena jeśli dobrze pamiętam ok 40-60 zł za puszkę (spokojnie wystarczy i jeszcze zostanie na ewentualne odpryski jakby się kiedyś pojawiły :decayed:)

dsc00303frm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem gumą w sprayu PlastiDip. Część osób na forum polecało, inne odradzały. Zrobiłem już z tą czarną ramką trochę km, sporo po drogach szybkiego ruchu i odprysków nie ma. Wszystko się ładnie trzyma. Podobno mniej roboty niż przy normalnym malowaniu. Nie trzeba się bawić w podkłady i inne tego typu duperele. Ja trochę przejechałem ramkę papierem wodnym i to tylko tak z grubsza, odtłuściłem i prysnąłem 3 czy 4 warstwy. Jeden forumowicz poradził mi tylko, żeby zamknąć powłokę, to podobno ważne w przypadku gumy. I tyle, polecam. Plastidip można dostać na allegro, w sklepach nie widziałem.

na allegro rzadko jest to najprędzej kupisz to prosto od przedstawiciela za jedyne 60-70zł więc niewiem czy się opłaca za 330ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie brałem od przedstawiciela. Ceny dokładnie nie pamiętam, możliwe że 60-70 a nie 40-60 jak napisałem. Ale pamiętam, że później widziałem kilka razy na allegro za mniejszą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrobić czarne ramki w grillu bo ten chrom mnie już strasznie irytuje ... Tylko co teraz wybrać spray, guma, folia - każdy chwali to co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...