Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam normalny podkład + pare warstw farby ale kicha, odpryski już po około 8k km straszne, na wiosnę jeszcze raz muszę maznąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem na alle niby org za 200 ale niewiem czy wierzyć bo w innej aukcji był z kratką zderzaka tzw shadow line grill za- 1200 taka sama cena za komplet s4. Lekka przesada jak dla mnie ale za orginalność orginalną może tak trzeba płaćić. Kiedyś malowałem spray-em grill do volvo nie kratke tylko klasyk chrom. Stosowałem podkład do abs( z tego był grill) i spray do plast. Podkładu warstwax2 i lakier x3-4. Mało estetycznie to wyglądało z bliska ale z odległości dawało rade jednak chodzi o to że lakier nałożony w takich ilościach fakt nie odpryskuję ale jeżeli odejdzie warstwa koloru i pojawi się podkład to póżniej już płatami schodzi. Być może lakiery były żle dobrane bo przygotowane było ok. Ew też moim zdaniem zależy od materiału z czego jest zrobiony"chrom". Jeżeli sie popadnie z chemią tzn materiałami-farbami to powinno być ok. W sumie w org też musieli to jakoś uzyskać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam normalny podkład + pare warstw farby ale kicha, odpryski już po około 8k km straszne, na wiosnę jeszcze raz muszę maznąć

no ja też mam tak jak ty ale mam dopiero przejechane 4k km i narazie luZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...