Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy zawieszenie S-line jest wygodne ?


mikerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wątpliwości do kupna Audi A4 2005r. S-line ponieważ nie wiem czy wersja S-line nie ma zbyt sztywnego zawieszenia i nie będzie zbyt trzepać na dziurach w porównaniu do wersji zwykłej. Z góry dzienkuję za odpowiedź. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam zawieszenie S-line i uważam że jeździ się bardzo fajnie i wygodnie..... bierz śmiało będziesz zadowolony :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okazje to bierz obniżoną furę. Nie będziesz żałował. A na polskich drogach nigdy nie jest wygodnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam opinię przedmówców - komfort i wrażenia z jazdy są dużo lepsze niż na standardowym, wizualnie auto etż dużo zyskuje - wiele osób szuka właśnie tego zawieszenia żeby kupić lub zamienić swoje standardowe.

Jak masz taką możliwość to bierz i nawet się nie zastanawiaj, a jak będziesz czuł, że jest za mało komfortowo to wierz mi, że jak dasz ogłoszenie o zamianie lub sprzedaży tego zawieszenia to w moment się go pozbędziesz :tongue4::naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam. Jesli lubisz komfort to wez serie(jesli o "komforcie" mozna mowic w aspekcie zawiechy w A4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line nigdy nie bedzie komfortowe na dziurach.

Na w miare dobrym asfalcie jezdzi sie dobrze, a na idealnym swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam opinię przedmówców - komfort i wrażenia z jazdy są dużo lepsze niż na standardowym,

(...)

no to teraz to sie wyglupiles :gwizdanie:

Przy SLine, az tak duzo sie nie traci - ale traci sie, moze sie szybciej zuzywac zawieszenie wiec sprawa jest do przemyslenia z Twojego punktu widzenia - ja bym innego nie bral pod uwage jak Tylko SLINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam s-line bo bardzo dobrze trzyma na zakretach i świetnie się prowadzi,jesli lubisz szybką jazdę - jest o wiele bezpieczniej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikerpl bierz w ciemno. Jak Ci się nie będzie podobać to się z Tobą chętnie zamienie.. Jeszcze nawet dodam jakiś PLNów :> :> :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest super wygodne, nawet na naszych dziurawych drogach jedzie się super wygodnie. też szukam takiego jakby w dobrych $$były. tak jak siemian mówi-bierz w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz to sie wyglupiles :gwizdanie:

Czy to, że mam własne zdanie i własne odczucia z jazdy i są inne niż Twoje to wygłupienie się ?

Czy jeżeli ja lubię kanapki z kiełbasą, a Ty z serem to też się wygłupiłem, bo nie lubię tego co Ty ?

Czy mARCIN607 też się wygłupił ? W końcu napisał, że jest super wygodne, czyli komfortowe ?

jest super wygodne, nawet na naszych dziurawych drogach jedzie się super wygodnie.

Weź się zastanów co piszesz człowieku, bo chyba tego nie przemyślałeś.

Przy SLine, az tak duzo sie nie traci - ale traci sie, moze sie szybciej zuzywac zawieszenie wiec sprawa jest do przemyslenia z Twojego punktu widzenia - ja bym innego nie bral pod uwage jak Tylko SLINE

A co to ma wspólnego z komfortem, do którego tak się przyczepiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że mam własne zdanie i własne odczucia z jazdy i są inne niż Twoje to wygłupienie się ?

Czy jeżeli ja lubię kanapki z kiełbasą, a Ty z serem to też się wygłupiłem, bo nie lubię tego co Ty ?

(...)

A co to ma wspólnego z komfortem, do którego tak się przyczepiłeś ?

:shocked: :shocked: :shocked:

lol ... kanapki z serem to idealnie porownanie obnioznego zawieszenia do normalnego :wink4:

nie zamierzam z Toba debaty na ten temat prowadzic. Powiem tyle...jak nizsze moze byc bardziej komfortowe od standardowego ... :gwizdanie:

Jezdzilem i takim i takim - to sa moje odczucia z jazdy - i jezeli wg Ciebie obniozne zawieszenie jest bardziej komfortowe to szkoda ze Audi na to nie wpadlo i wszystkim takiego nie sprawilo - przeciez zyskal by komfort i bezpieczenstwo . Cos mi tu jednak nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem bardzo zadowolony z tego zawieszenia. a że czytanie ze zrozumieniem nie każdy opanował nie moja wina. jak wjedziesz w dziurę nawet najlepszym zwieszeniem to poczujesz.

S-line polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie S-line jest wygodne i komfortowe zależy na czy się wiesza czy na złotym łańcuszku czy na srebrnym .... ale szyja na bank nie boli :kox:

sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...