Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tani ORI termostat warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Chciałem sie z wami podzielić nowiną;)

Szukałem na mieście gdzie najtaniej kupić termostat do Audi. W gre wchodził jedynie wahler lub ori.

W salonie około 80-90pln za ori:)

Jednak znalazłem hurtownie i przedstawiciela vahler w Warszawie na Rydygiera 8:)

Szukając wymienionej ulicy trafiłem na warsztat Audi/VW na ulicy Przasnyskiej,

A teraz najciekawsze.

Oczywiście w serwisie termostat był i nie było problemu z zakupem. Co lepsza nawet ori, bo nie bawią się w zamienniki:)

Cała przyjemność wraz z uszczelką kosztowała oszałamiające 25,00 PLN.

Może się komuś przyda taka informacja.

Pozdrawiam

Opublikowano

Od kiedy to Wahler jest ORI termostatem (nazwa wątku) ?

Kupiłeś taniochę i obyś nie musiał dwa razy tego robić.

Poczytaj sobie forum co się działo z termostatami wahlera i innymi NIE ORI i jak szybko ludzie musieli je znowu wymieniać.

Podwójna robota, niepotrzebnie wywalone pieniądze w błoto i strata czasu.

Nie wiem czy to co napisałeś jest powodem do zadowolenia.

Opublikowano
  • Autor

Nie powiedziałem że kupiłem Wahler'a, nie pisałem też, że wahler to ori.

W takiej też cenie znajdziesz spokojnie ori na aukcjach.

A czy kupiłem tanioche.. pewnie, że tak.

Ile podziała... zobaczymy.

Na forum także szukałem cen i informacji na temat wymienionej części.

Zobaczymy, może podziała, a może się zaraz rozsypie.

Opublikowano

Ile podziała... zobaczymy.

Zobaczymy, może podziała, a może się zaraz rozsypie.

Oby podziałał długo :wink4:

Jeszcze jedno, a propo tego:

Oczywiście w serwisie termostat był i nie było problemu z zakupem. Co lepsza nawet ori, bo nie bawią się w zamienniki:)

Cała przyjemność wraz z uszczelką kosztowała oszałamiające 25,00 PLN.

Zakład na Przasnyskiej znamy od dawna, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że termostat za 25 zł z o-ringiem jest ORI tym bardziej, że sam napisałeś, że w ASO kosztuje około 90 zł :wink4:

Nie wydaje się Tobie to dziwne ?

Opublikowano
  • Autor

Jak najbardziej się wydaje.

Dlatego zamontuję i zobaczę jak będzie.

Montaż w domowym sposobem, kolega mechanik i zobaczymy.

Trochę pojeżdżę i zobaczymy jak będzie.

Nikogo nie namawiam do zakupu.... Tylko informuję o takowym.:)

Opublikowano

Nikogo nie namawiam do zakupu.... Tylko informuję o takowym.:)

To przecież zrozumiałe :oczko:

Opublikowano

no a gdziez jest tutaj nowina? :mysli:

przeciez o istnieniu wahlerow wiemy od dawna, ich cena rowniez jest znana, i o tym ze zakup to loteria.... i ze mozna na allegro...

:cool1:

wciaz zadziwia mnie jedno... :mysli::shocked:

kupujecie, nietanie - porzadnej marki samochody, a pozniej rzepicie na nie kazda zlotowke...

dlaczego? od razu przy zakupie nie decydujecie sie na oszczednosc? sugeruje, np. dacia logan, czy tez daewoo lanos, sa o wiele tansze i czesci do nich rowniez...

:cool1:

Opublikowano
  • Autor

ONE MORE TIME:)

ZAKUPIONY TERMOSTAT ORI a nie VAHLER.

Zadziwiające będzie jak podziała:)

Nie ekscytujmy się tak:) ....

Opublikowano

A mnie ktoś w inny wątku pouczał, że wahler robił też termostaty jako dostawca pierszego montażu :mysli:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________PS. Ja nie miałem z tym problemu - brałem ORI z ASO :)

Opublikowano

Od kiedy to Wahler jest ORI termostatem (nazwa wątku) ?

Kupiłeś taniochę i obyś nie musiał dwa razy tego robić.

Poczytaj sobie forum co się działo z termostatami wahlera i innymi NIE ORI i jak szybko ludzie musieli je znowu wymieniać.

Podwójna robota, niepotrzebnie wywalone pieniądze w błoto i strata czasu.

Nie wiem czy to co napisałeś jest powodem do zadowolenia.

kolego lukasz. mialem problem z temperatura. sporo czytalem info na temat ori i nie ori. Wahler mial bardzo dobre recenzje zarówno na naszym forum jak i na innych np. Forda czy Opla (czesto spotykalem sie z faktem, iz to Wahler robi dla grupy VAG - nie wiem czy to prawda). Marne opinie miały za to Wernety i Stahltery. kupilem Wahlera za 49 PLN na Allegro i jestem bardzo zadowolony. trzyma temp bez zbednych odchylek i silnik szybko sie nagrzewa. takze nie wszystko złoto co jest ORI...

Opublikowano

Acha... czyli wychodzi na to, że Wahler = ORI to puki co nie do końca potwierdzone pogłoski :gwizdanie:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.