Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Sedan - bagażnik się nie otwiera


BlackRider

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. Przejrzałem trochę tematów o niedziałającej klamce bagażnika w sedanie w B6 ale z tego co znalazłem to u każdego była możliwość otworzenia przyciskiem z kluczyka. U mnie nie otworzę ani przyciskiem kluczyka ani tym włącznikiem w blendzie. Brak jakiejkolwiek reakcji, odgłosu, nic. Miał może ktoś również podobny problem ? Czytałem, że winnym okazać się mikrostyk ale czy wtedy nie powinno się dać otworzyć przyciskiem kluczyka? Z góry dziękuję za informację. Auto świeżo zakupione więc nie znam przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz awaryjnie i zobacz kable w przelotce. Bo jeśli silniczek nie dostaje napięcia to nic nie pomoże.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem silniczek jest OK, switch też reaguje prawidłowo jednak go nie podejrzewałem, bo klapa i tak nie otwiera się nawet po naciśnięciu przycisku z kluczyka. Dodam, że przy przytrzymania przycisku klapy przygasa lampka w bagażniku i całym aucie  w środku. Po wyjęciu wtyczki z silniczka, który otwiera klapę wyłącza się lampka w bagażniku a po ponowym podłączeniu zapala się. coś chyba jest nie tak ? Może brakuje masy lub moduł komfortu nie podaje informacji do silniczka. Dysponuje ktoś może schematem ? Szukam ale wszystkie linki nieaktywne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BINGO ! Działa ! :) Mogłem od razu się dokładnie temu przejrzeć, masowy przewód ulamany w przelotce.  Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...