Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Proszę o analize logów czy z moim autkiem wszystko ok. 

http://vaglogger.apphb.com/log/5a09af6b72d16ba9f415bc77

http://vaglogger.apphb.com/log/5a09b03372d16ba9f415bc78

http://vaglogger.apphb.com/log/5a09b06772d16ba9f415bc7a

logi robione na PB.

Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Auto po programie. 2 linki są jednakowe. Turbo trochę przeładowuje,  spore spalanie stukowe w grupie 20. Kiedy zmieniałeś świece? Sprawdź zawór dv, bo chyba nie upuszcza od razu.

Opublikowano
  • Autor

Świece nie wiem kiedy były zmieniane ale jak je oglądałem wyglądały na świeże. Zawór dv ma jakieś 2 miesiące wiec powinien być sprawny. Mogę jeszcze zrobić jakieś logi żeby wszystko było pewne?

Opublikowano

Masz 2+33?, bo 2 razy wkleiłeś 3+20

Opublikowano
  • Autor

mam ale nie może mi zczytac http://vaglogger.apphb.com/ i nie wiem jak wrzucic

Opublikowano

Wstaw plik normalnie jako załącznik.

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki wielkie

LOG-01-002-033-xxx.csv

Opublikowano

Turbo przeładowuje, raczej to nie seryjne k03, wtryski też nie seria. Zrób jeszcze 002+031

Opublikowano
  • Autor

wtryski sa od S3 BAM a co do turba wydaje mi sie ze seryjne powinno być

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jakbyś mógł te logi sprawdzić

LOG-01-031-002-xxx.csv

Opublikowano

To jest a4 b7? bo sterownik nie jest z b7 tylko z b6, nie wiem co tuner miał na myśli tworząc ten program ale nie jest to dobrze zrobione jeśli chodzi o afr. Turbo przeładowuje. Genralnie wygląda to jakby ktoś wrzucił jakis gotowy sterownik lub program.

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
  • Autor

No tak b7... czyli co w tej sytuacji najlepiej robić nowy program?

Opublikowano

No najlepiej by było zrobić to od początku, w okolicach 3 tyś masz strzał z doładowania na 1,5 bar, nie jest to jakoś super zdrowe dla motoru i osprzętu (sprzełgo itd) potem doładowanie mniejsze, zapłony cofa dość mocno, afr najpierw ok potem w okolicy 5 tys obr program zadaje uboższą mieszanke, przy 6 tyś zalewa paliwem, generalnie napewno można to zrobić lepiej, motor pewnie od razu sie nie rozpadnie ale na dłuższą mete warto to poprawić.

Opublikowano
  • Autor

Ok czyli wszystko jasne trzeba nowy dobry program... a mam jeszcze pytanie odnośnie korekt wtryskiwaczy. Dzisiaj byłem na ustawieniu gazu i gościu mówił ze korekty paliwa szaleją od -15 do 25 i szkoda póki co ustawiać. Jak psikal w okolicy kolektora ssacego na odme bodajże to korekty się zerowaly. Czy może to być spowodowane jakaś nieszczelnościa w okolicach odmy czy też wina złych korekt paliwowych w programie.

Opublikowano
  • Autor

jak Panowie pomoże ktoś???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.