Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaleczeq to bierz ją.................. :kox:

Nie jestem desperatem :) wole blondynki :cool1: :> bardziej pasuja do czarnej B6 ;] bo czarna panna i czarna fura to sie zlewa ze soba :decayed: zero kontrastu :D :D :D :D :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale po baletach :boobs::sexinbed: na śnieg a on jest biały :>

Opublikowano

ale po baletach :boobs::sexinbed: na śnieg a on jest biały :>

No tak zapomniałem że " matura nie zdana jak 100-dniowka nie przeru...na" :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale po baletach :boobs::sexinbed: na śnieg a on jest biały :>

:polew:

Grześ a ty co nie lubisz brunetek :tongue4:

ooo gruby1983 widzę zawitał w nasze progi :good:

Opublikowano

ja ??? i to bardzo :kox:

Opublikowano

Widze gustujesz w Czarnych Mambach ;] :naughty::decayed:

Opublikowano

Dziś to chyba wszyscy się w końcu wzięli za robotę :tongue4:

Opublikowano

No gonimy Elbląg :polew: :polew:

Opublikowano

Skrzypek gratki,mamy teraz takie same :audi::kox:

Opublikowano

No gonimy Elbląg :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Skrzypek gratki,mamy teraz takie same :audi::kox:

O czym Ty mówisz :mysli: Michał auto zmienił ?

Opublikowano

skrzypek przyznaj się o co chodzi - czyżby następna nowa fura się pojawiła :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Skrzypek gratki,mamy teraz takie same :audi::kox:

:> :> :> no mamy :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 19:18_________________________________________________

skrzypek przyznaj się o co chodzi - czyżby następna nowa fura się pojawiła :cool1:

hmm, jakbyście byli różowi to byście wiedzieli o co chozi a tak niech was ciekawość zżera :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra to nie, ale zobaczymy na następnym spocie :naughty:

Opublikowano

Skrzypek gratki,mamy teraz takie same :audi::kox:

:> :> :> no mamy :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 19:18_________________________________________________

skrzypek przyznaj się o co chodzi - czyżby następna nowa fura się pojawiła :cool1:

hmm, jakbyście byli różowi to byście wiedzieli o co chozi a tak niech was ciekawość zżera :polew: :gwizdanie:

teraz załapałem i faktoza macie takie same :naughty:
Opublikowano

Oj weźcie powiedzcie o co chodzi a nie :tongue4:

Opublikowano
:tongue4:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew::kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:22_________________________________________________

no dobra to nie, ale zobaczymy na następnym spocie :naughty:

zobaczymy zobaczymy :naughty:

Opublikowano

niedomyślą sie :kox:

Opublikowano

niedomyślą sie :kox:

:audi: :audi: :audi: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________Zaleczeq ale żeś se blondi zapodał :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.