Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo wszyscy już poszli spać :decayed: bo seksmisja sie chyba skończyła :decayed:

a z którego miesiąca macie 1 rejestrację? - jak to ustalimy, to można się postarać, aby "najstarszy" miał specjalne względy w tej grupie :tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:)lepiej po vinie datę dokładnej produkcji. :kox:

Opublikowano

A co to jest VIN ?? :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

A co to jest VIN ?? :decayed::naughty::kox:

Win jest to rzeczownik wino odmieniony w genetivusie ( kogo? czego?), np. Nie ma tu moich ulubionych win jabłkowych.

W nominativusie ( kto? co? ) rzecz jasna powiemy wino! Np. Wino tanie z rana jak śmietana.

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Pytanie za sto punktów:

- w dopełniaczu ( kogo? czego?) jest słowo: tchu ( Np. Brakuje mi tchu.),

jak te słowo napiszemy w mianowniku ???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

A co to jest VIN ?? :decayed::naughty::kox:

Win jest to rzeczownik wino odmieniony w genetivusie ( kogo? czego?), np. Nie ma tu moich ulubionych win jabłkowych.

W nominativusie ( kto? co? ) rzecz jasna powiemy wino! Np. Wino tanie z rana jak śmietana.

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Pytanie za sto punktów:

- w dopełniaczu ( kogo? czego?) jest słowo: tchu ( Np. Brakuje mi tchu.),

jak te słowo napiszemy w mianowniku ???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dech :> :> :>

Opublikowano

A co to jest VIN ?? :decayed::naughty::kox:

Win jest to rzeczownik wino odmieniony w genetivusie ( kogo? czego?), np. Nie ma tu moich ulubionych win jabłkowych.

W nominativusie ( kto? co? ) rzecz jasna powiemy wino! Np. Wino tanie z rana jak śmietana.

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Pytanie za sto punktów:

- w dopełniaczu ( kogo? czego?) jest słowo: tchu ( Np. Brakuje mi tchu.),

jak te słowo napiszemy w mianowniku ???

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dech :> :> :>

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

tchnienie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

taktuś :oklaski: za definicję VIN_u :polew:

Opublikowano

a co wy panowie wolne dziś??? :)

Opublikowano
  • Autor

a co wy panowie wolne dziś??? :)

:good::kox:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano
  • Autor

:cool1:

co jest Patryk? :tongue4:

Opublikowano

Ostatnio się tu tak dużo działo, a teraz tylko cisza :tongue4:

Jaka tam u Was pogoda ? U mnie sypie cały czas dziś...

Opublikowano

no i u nas zadymka z lekka. ale damy radę................. :kox:

Opublikowano

Kawał - zagadka :tongue4:

cd nastąpi po sugestii :decayed: (może w rezultacie powstanie nowy, fajniejszy kawał)

Szkoła, nauczycielka pyta klase:

- Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to

ile zostanie?

Opublikowano

Kawał - zagadka :tongue4:

cd nastąpi po sugestii :decayed: (może w rezultacie powstanie nowy, fajniejszy kawał)

Szkoła, nauczycielka pyta klase:

- Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to

ile zostanie?

czuję ostrą szyderę :gwizdanie: :decayed:

no i u nas zadymka z lekka. ale damy radę................. :kox:

byłem dziś u Władka, ale Ciebie nie widziałem... :decayed:

Opublikowano

Kawał - zagadka :tongue4:

cd nastąpi po sugestii :decayed: (może w rezultacie powstanie nowy, fajniejszy kawał)

Szkoła, nauczycielka pyta klase:

- Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to

ile zostanie?

czuję ostrą szyderę :gwizdanie: :decayed:

nie ma ani jednej :gwizdanie:

Opublikowano

Kawał - zagadka :tongue4:

cd nastąpi po sugestii :decayed: (może w rezultacie powstanie nowy, fajniejszy kawał)

Szkoła, nauczycielka pyta klase:

- Jesli pięć ptaków siedzi na płocie i zestrzelimy jednego z nich, to

ile zostanie?

(...)

- Żaden, pani profesor, na dźwięk strzału wszystkie odlecą.

- Poprawna odpowiedź to cztery, Jasiu, ale podoba mi się twój tok

rozumowania...

(...)

Reszta to zgadniecia :)

Opublikowano

właśnie Marku wracam od Władka................... :drunk::cool:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 01:49_________________________________________________ :)

Opublikowano
  • Autor

siemka ludzie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.