Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Cześć :hi:

A ferie były to tak tam wiesz leciałoo :>

A teraz ta szkoła sie zaczeła :kwasny::wallbash:

Coraz więcej tego różu u nas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Cześć :hi:

A ferie były to tak tam wiesz leciałoo :>

A teraz ta szkoła sie zaczeła :kwasny::wallbash:

Coraz więcej tego różu u nas :naughty:

no no no coraz więcej :good: :good: :good: czekamy na następnych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano chlopaki!

graty Zbychu za roz :good: :oklaski:

a co do sasiada... nie myslcie ze jestem jakims ttepym cwokiem, nie dalem sie sprowokowac ani znizyc do poziomu tego pieprzonego dziada, wczoraj wlasnie odwracajac sie na piecie z usmiechem go pozdrawialem:p ale dzis podjechalem sobie na komisariat na barcza, bo tak mnie ta sytuacja wkurwila ze jakos musialem zadzialac i wydawalo mi sie to najlepsza opcja(pierwszy raz bylem donosicielem :polew::naughty: ) niestety uswiadomiono mnie, ze mimo iz facet mial po okolo 30cm luzu z kazdej strony aby wyjechac to policjanci i tak mogliby mi odcholowac auto, gdyz jak to uzasadnili " jesli ktos nie jest w stanie o wlasnych mozliwosciach wyjechac, bo jest zastawiony, to policja moze odcholowac auto i wystawic mandat" - co moze prowadzic do absurdow, bo kazda lebiega, ktora ledwo co jezdzi, moze codziennie dzwonic na paly i prosic o odcholowanie innych aut, bo nie jest w stanie wyjechac ( taki oto nowy absurd odkrylem w naszym kraju :wallbash: )

co do sasiada to dzielnicowy wezwie go do siebie na "rozmowe dyscyplinujaca", moglem zlozyc pozew w sadzie o zniewazenie w miejscu publicznym z powodztwa cywilnego, ale musialbym na starcie 400pln wylozyc, takiej niby kaucji za ruszenie sprawy. i trzecia opcja to zalozyc mu sprawe o grozby na mieniu i osobie, ale to juz gruby temat. postanowilem wyluzowac i jedynie liczyc na to ze dzielnicowy typowi jakos do rozumu przemowi. ale... policjant z kryminalnego dzialu powiedzial mi juz potem prywatnie ze powinnienem typowi najnormalniej w swiecie, gdzies po ciemku przypierdolic :decayed: hehehe, nie no to odpuszcze, zobacze jak sie sytuacja rozwinie, poki co mam wlasnie taki zamysl jak doradzacie, full kulturka plus mega szydera no i bede sie staral sasiada spotkac na klatce jak bede wychodzil z psem na spacer,a moja amstaffka nei bardzo za nim przepada :gwizdanie: :cool1:

btw, ocencie jakiego mam mechanika zlotego w klewkach: w sobote za wymiane 2 lozysk, 2 tarcz, klockow, paska rozrzadu, napinacza, pompy wody, wymiane filtrow oleju i powietrza, plus wymiane oleju(wraz z 3litrami polsyntetyku), regulacja i odpowietrzeniem tylnych hamulców i skasowanie luzow zaworowych moj mechanior skasowal mnie na 320pln brutto (dostalem fakturke vat :kox: )

i jeszcze jedno btw czytalem dzis "motor" i "auto swiat" w motorze zapowiedzi nowych modeli audi, szczęka opada, kolana miekna, slina cieknie,a w motorze krotka notka o s4, marzenie, tylko skad wziac 273tys pln? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten twój mechanik ma niezłe ceny.

co do sąsiada to odpóść sobie bo takiego starego grzyba i tak nic nie nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanior to Jacek Spychalski, w Klewkach za przejazdem kolejowym pierwsza w prawo, potem w lewo 30m i jego dom gdzie prowadzi warsztat. jak ktos bedzie potrzebowal cos w miare tanio zrobic to szczerze polecam, od 3 lat samochody u niego robie i nie narzekam (taka mini reklama, sorry, ale uczciwie, nic z tego nie mam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:

Olsztyn różowieje co raz bardziej :decayed:

a taka tu pustynia była :gwizdanie:

Gratulacje Zbyszek - czekałem na Ciebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... ma ktos z was szyberdacha do a4 b5 z rocznika 96? elektryczny..??

albo jakies dojscie do niego? kolege co chce go pchnac albo cos? kompletny raczej, bo z tego co wiem mojego juz nie da sie odratowac..

bo mi padl i caly do wymiany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayhem - ja mam elektryczny szyber z podsufitka itd, ale do renault 19 :gwizdanie:

jakby Ci sie nudzilo to zrob mega rezanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...