Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na razie szukam wtrysków,

a co wyjdzie się okaże :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedys mialem do czynienia z AHH na wtryskach od AFNa po programie z moca ok 140 koni (wtryski od afna maja srednice 0,205). Pisze tylko o mozliwosciach, inna sprawa to czy jest sens zylowac silnik na wieksze moce, bo wydatki moga sie mocno zwiekszyc :) 3x bardziej wolalbym miec "bezpieczne" okolice 130-140 km z lagodnie rozwijanym momentem obrotowym i zaoszczedzic na sprzeglach i przegubach :good:

Opublikowano

na razie szukam wtrysków,

a co wyjdzie się okaże :)

a nie ma u Palmy ?? :decayed:

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:13_________________________________________________u Palmy są

ale ty byś musiał z lokaty jeszcze więcej wypłacić :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a po ile sa?? pewnie bez worka pieneidzy nie podchodz :decayed:

Opublikowano

Jarko ma już kalendarze, :) szkoda że dopiero teraz i na spota nie dojdą :thumbdown:

wysyłać zacznie jutro także cierpliwości :) [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 21:27_________________________________________________

a po ile sa?? pewnie bez worka pieneidzy nie podchodz :decayed:

nie chce mi się w etce sprawdzać

ale za ok 1000 się już coś dobrego znajdzie :)

Opublikowano

o kur.... :gwizdanie: A mogłbyś mi w Etce sprawdzić ceny pakietu S-line zew ?? Pewnie cena tez z kosmosu :)

Czy zawias 1BE to jest ten S-line ?? :decayed:

Opublikowano

pakiet s-line u Palmy to w tysiące pójdzie!

A co do mocy to faktycznie z Grześka silnika da się więcej zrobić, ale mi na począ tek w tym aucie 180-190 kucy powinno wystarczyć. Ważne aby moment był lepszy.

Opublikowano

pakiet s-line u Palmy to w tysiące pójdzie!

A co do mocy to faktycznie z Grześka silnika da się więcej zrobić, ale mi na począ tek w tym aucie 180-190 kucy powinno wystarczyć. Ważne aby moment był lepszy.

Tak tez myslałem ze 3ba napad na bank zrobić zeby kupić S-line :polew::kox: No to jak już ebdziesz miał 180-190 to już bedziesz wymiatał :cool1:

Opublikowano

no kwiatko z takim chipem u siebie to będziesz asfalt dziurawił :naughty:

co do wtrysków to widziałem 216-ki gdzieś z jakieś 3 miechy temu za 1300 - opcją były by jeszcze końcowki ale chyba niekomu by nie chcialo sie pierniczyć z ich ustawianiem (bo ustawianie u pompiarza)

Opublikowano

216-stki na naszym narodowym portalu aukcyjnym po 1000 za kpl. chodzą

Opublikowano

216-stki na naszym narodowym portalu aukcyjnym po 1000 za kpl. chodzą

:good: :>

Opublikowano

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

Opublikowano

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

będzie gitara,tak myślę :)

Opublikowano

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

damy radę, a może i Ty się skusisz?

Opublikowano

Ja jak najbardziej polecam jechac na mineralna :) milo spedzony czas i od 2 lat banan na twarzy do tej pory :) chociaz chcialoby sie wiecej, ale sa tez inne wydatki :/

Opublikowano

Widzę ostro się szykuje :kox:

przed wyjazdem na Mineralną przygotujcie dobrze swoje furki... :good:

szkoda byłoby jechać na darmo :cool1::wink4:

damy radę, a może i Ty się skusisz?

Na chwilę obecną nie przewiduję, zobaczymy.

Opublikowano

heh.. wy to macie fajnie.. a ja.. swojego benzyniaka to najw w pupce moge pokrecic ;([br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:21_________________________________________________aa.. moze ktos wie? sa takie jakby lotki/oslony szyb - by nie huczalo i w ogole. jest tez takie cos dla szyberdachu? jak sie to nazywa? moj ostatni sie rozwalil wlasnie przez napor wiatru przy zamykaniu - chcialbym tego uniknac .. :gwizdanie:

Opublikowano

hmm, chipowanie musi byc fajne, to oczywista sprawa, ale mi te 125 kunia wystarczy jak na arazie:P i tak na 2 ślizgam się po succhym asfalcie :evil:

P.S wymieniłem tą linke od gazu :kox: :kox: i dopiero teraz jazda się zaczęła :naughty: autko chodzi leciutko, reaguje na kazde muśnięcie, i jest poprostu kox. i tak ma byc. nie moge sie przyzwyczaić, bo do tej powy jak chciałem się bujnąć, to pedał wciskałem prawie dwoma nogami, żeby zareagował :polew: nie no zartuje, ale było cięzko, a teraz??? czuje jakby auto odzyskało a 30 kuni. Także jest OK jak najbardziej. W lato z chęcią bym sie z kimś spróbował :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

w lato.. troche punktow mi odejdzie wiec bedziemy mogli cos pokombinowac ;):good:

sprzeck mamy w sumie taki sam :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.