Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oba na LPG :>

prowadzicie statystykę na ilością zjedzonych dziś pączków?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w lato.. troche punktow mi odejdzie wiec bedziemy mogli cos pokombinowac ;):good:

sprzeck mamy w sumie taki sam :cool1:

:good: i z chęcią z AFN-em jakimś :decayed:

oba na LPG :>

prowadzicie statystykę na ilością zjedzonych dziś pączków?

jak na razie chyba 6 :mysli::good:

Opublikowano

ja 5 i będę musiał chyba czymś zapić bo za słodko mi już :beer1:

Opublikowano

aa.. ja jednego wczorajszego.. :slina:

ale za to alku mi nie brakuje :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ale za to alku mi nie brakuje :gwizdanie: :cool1:

mi już też :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza pytki :tongue4: :>

Opublikowano

siemka

ja dopiero z roboty

ciężki dzień jak h.j :)

Opublikowano

Ciężko też na drogach dzisiaj,

właśnie sobie przypomniałem o jutrzejszej rocznicy mojego ślubu,

trza będzie kwiatko kupić :decayed:

Opublikowano

no to najlepszego Marku i pozdrów małżonkę . :kwiatek: :oklaski:

Opublikowano

Dzięki,

jasny gwint, może się zdarzyć, że zabradziażę i znów mnie nie będzie w niedzielę :disgust::angry::chytry::kwasny:

Opublikowano

Koledzy, mam pytanie, kto z mieszkających w Olsztynie ma internet z Vectry? chce zalozyc sobie łącze 24Mbit i chcialbym poznac opinie jak działa w ogole vectra.. czy warto sobie dupe zawracac...

Opublikowano

Ja mam w vectrze 2Mbit,

najlepiej działa... przed trzecią w nocy :polew:

muliło mi najczęściej w godz. szczytu, tj. 18-22 godz.

po kilku zażaleniach trochę się poprawiło, lecz szału nie ma.

24Mbit :mysli: pewnie dużo lepiej śmiga, lecz to pic na wodę fotomontaż.

Znajdź forum użytkowników vectry, trochę tam piszą.

Opublikowano

a masz taktuś jakiegoś linka pod ręka do tego forum? bo ciagle mi wyskakuje forum uzytkowników opla vectry :P

a co masz na mysli piszac ze 24mbit to pic na wode? to ze nie daja takiej predkosci czy ze nie wykorzystam? :)

Opublikowano

Net 24MB bedzie Ci słuzył tylko do zasysania czy do grania?? :cool1:

Opublikowano

Zapewne tak jak obecne Neo 6Mbit tylko do ściągania, nie wiem co robi pozostałe 5 użytkowników, ale mniej mnie to interesuje :) głównie ściąganie.

Opublikowano

Jeśli chodzi o zasysanie to bedzie spoko o ile serwer z ktorego bedziesz sciagał wydoli :decayed: a jesli chodzi o gry to Vectra ma ping z d*py wziety :thumbdown: :thumbdown: Ja mam 8MB i dzieci Neo na ałczach 1MB maja mniejszy ping niz ja :confused4:

Opublikowano

No to cieszy mnie to ze sciaganie bedzie ok :) na neostrade nigdy nie narzekalem, zawsze full speed, zadnych przerw itp.

Jak to jest w vectrze ze stabilnoscia, przerwami itp "udogodnieniami" ? :)

kolega ma vectre 6Mbit na pieczewie i pingi ma 20-30ms , to chyba dobre sa.

A lacze 24Mbit musi byc bo jak wspominalem mam kilka osob na linii, wiec nie beda sobie wchodzic w parade,

a sciagam przewaznie z premium rapidshare i zawsze mialem transfer rowny max predkosci łącza :)

Opublikowano

a no to jak konto premium no to full speed :naughty: Widze spot w wale w tynki bedzie :gwizdanie:

Opublikowano

a no to jak konto premium no to full speed :naughty: Widze spot w wale w tynki bedzie :gwizdanie:

tylko proszę cie bez kwiatów............ :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.