Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

andrzeju, pozdrowienia dla Ciebie. W poniedziałek widziałem Ciebie w Jęcznikach:) przy sklepie stałeś w stronę Olsztyna... browarek się skończył?? :decayed:

A no byłem byłem :) moze niekoniecznie browarek, ale byla taka potrzeba zeby tam stanac do sklepu :) dzieki za spostrzegawczosc :)

:good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzę Karol, że jesteś dziś bardzo wylewny :decayed:

:kwiatek: ta emotka nie wiem dlaczego bardzo pasuje do Ciebie :decayed:

fakt pasuje :>

Opublikowano
  • Autor

siemka cFFFaniaki :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

jakoś tam leci, ostatnio niewiele czasu na forum :wallbash: ;( ale od dzisiaj powinno sie juz poprawić :naughty: :naughty: :naughty:

kalendarze już wiszą??? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 20:57_________________________________________________

widać dużo ludzi wita innych w newbie i później jak gdyby nigdy nic różowi sie stają ;)

różowi powiadasz?

he jak masz i ty taką możliwość /a nie masz/ :gwizdanie:

to możesz robić to samo :)

Tylko po co to robić? :) człowiek się liczy a nie kolor ;)

zazdrości kolorku :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

jakoś tam leci, ostatnio niewiele czasu na forum :wallbash: ;( ale od dzisiaj powinno sie juz poprawić :naughty: :naughty: :naughty:

kalendarze już wiszą??? :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 20:57_________________________________________________

widać dużo ludzi wita innych w newbie i później jak gdyby nigdy nic różowi sie stają ;)

różowi powiadasz?

he jak masz i ty taką możliwość /a nie masz/ :gwizdanie:

to możesz robić to samo :)

Tylko po co to robić? :) człowiek się liczy a nie kolor ;)

zazdrości kolorku :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie przesadzaj :) moge jedynie zazdroscic Q niektorym osobom :)

Opublikowano

dziewuszki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To mnie dziewuszki napadły że nie jestem różowy ;P :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

To mnie dziewuszki napadły że nie jestem różowy ;P :polew: :polew: :polew:

bo jesteś zielony :polew: :polew: :polew:

i do tego okrągły :polew: :polew: :polew:

kto zgadnie co mam na myśli :mysli::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra, koniec gadania o kolorach bo ludzie pomyślą że rasistami jesteśmy :)

Opublikowano

tablice?

czy kołpaki?

Opublikowano
  • Autor

tablice?

czy kołpaki?

to drugie :evil:

Opublikowano

wiedziałem :)[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:58_________________________________________________Skrzypku kiedy będziesz w Olsztynie teraz? :gwizdanie:

Opublikowano

już mnie oczy bolą od tego monitora :cool1:

Opublikowano

już mnie oczy bolą od tego monitora :cool1:

ale 117 jest?

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem :)[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:58_________________________________________________Skrzypku kiedy będziesz w Olsztynie teraz? :gwizdanie:

w przyszły weekend na pewno, szybciej chyba nie dam rady odebrać kalendarza :wallbash::naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:05_________________________________________________

już mnie oczy bolą od tego monitora :cool1:

ale 117 jest?

jeszcze chwilka i będziemy mieli następnego klubowicza :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:)

ok :tongue4:

a co ty tak się zaniedbujesz ostatnio ?[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:07_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie:

Kwiatko wie co robi

Opublikowano
  • Autor

no niestety, w marcu mam w firmie bardzo ważny audit i mam zapier...l na maxa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.