Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, witam :> i o zdrowie pytam :naughty:

Wracam dziś w terenu i muszę to napisać - ADRENALINA Panowie na maksa. W lesie kupa śniegu, ale wszystko już "podszyte" wodą i czasem aż serce do gardła podchodziło :evil:

Niestety musiałam przesiąść się na inny model - moja niunia została "bezpiecznie w garażu" . Ale bez 4x4 i łańcuchów na kapciach 255 nie dało by rady przejechać 0,5km - a my zrobiliśmy z 60 :decayed: ale poszło na to jakieś 25l BP :kwasny:

:mysli: robisz w lesie?

:decayed:

czy mieszkasz poza Olsztynem?

:kox:

Ostatnio miałem okazję przejechać się po lesie RAV4 i powiem, że do lasu to się ona nie nadaje... nic a nic :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jakoś leci :)

Opublikowano

ano leci leci

Opublikowano
:polew: pogadaliscie widze :decayed: jeszcze tylko Patryka brakuje :gwizdanie:
Opublikowano

siema jak tam??

widze, ze spoko :decayed:

to dobrze:] :polew:

Opublikowano

ano leci leci

:)

a co u ciebie nie było cię jakoś ostatnio?

Opublikowano

widział ktoś wiosnę?

normalnie dłużyzna :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ano leci leci

:)

a co u ciebie nie było cię jakoś ostatnio?

zbyszek chyba w sen zimowy zapadł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taa jak stary misio :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie się budzę ;)

Opublikowano

widać widać :radocha:

Opublikowano

jak tam przygotowania Grzesiu do chip'a ?

Opublikowano

wtryski zamówione :wink4:ale tylko od asv z dziurką 0.205 od110km

i jak dobrze pójdzie ok20 kwietnia Warszawa :gwizdanie:

Opublikowano

to jeszcze fotel jakiś mocniejszy kup, żeby w starym dziury nie zrobić po chip'ie ;)

Opublikowano

to jeszcze fotel jakiś mocniejszy kup, żeby w starym dziury nie zrobić po chip'ie ;)

dobre :polew: :polew:

mam do wymiany przegub i plecionkę............ :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:10_________________________________________________Zbysiu a jak tam u ciebie z Kaletką????? :gwizdanie:

Opublikowano

plecionke powiadasz - zaczęło w kabinie spalinami zajeżdżać ?

[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:11_________________________________________________ja niestety odpadam z kaletki :confused4:

Opublikowano

plecionke powiadasz - zaczęło w kabinie spalinami zajeżdżać ?

nie nie

ale mam dziwne drgania tłumika ,po tym wywaleniu kata mam zamiar takie coś zapodać

http://allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html

dla nas po 160 :) [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:14_________________________________________________Zbysiu????????????

Kaletka obowiązkowo :kox: :kox: :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.