Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

ja!!

zobaczymy czy przez rok cos wzroslo :polew:

czy raczej zmalalo stado :wallbash:

generalnie to cos od dolu mi slabo ciagnie, jakby turbina gorzej ladowala, wie ktos o co kaman, bo ja zielony jestem?;/

ale w niedziele z qmplem i stoperem w reku testowalem 0-100km/h i pomiar wychodzil od 8,2s do 8,9 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Kwiatko a to to co ????????????????? :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ii_edycja_grupowego_hamowania_2930052010r_dywity-t121734.0.html

kat wywalony w bimot Olsztyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie kto jest chętny na hamownie w maju za 50????? :gwizdanie: :gwizdanie:

znów Bzyku przyjeżdża ?

Grzesiek, ty po zrogalowaceniu AHH bedziesz mógł przed wjazdem na hamownie zbierać zakłady, kto zgadnie ile ma mój AHH :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze 160 z wymianą plecionki ale to patałachy :gwizdanie:

wtryski będą chyba jednak takie http://allegro.pl/show_item.php?item=951062205&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na kiedy?[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________a Panowie na spocie mnie raczej nie ma żeby nie było że pochlałem................

mam córy urodzinki :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________Maxym83 :hi:

przywitał byś się a nie tylko lukasz...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________Maxym83 :hi:

przywitał byś się a nie tylko lukasz...............

:hi::)

Ochoty sobie narobilem przez te Twoje wtryski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym83 ta tyle ze ty masz pompę 10 a ja 11

zapodam wam pw od Rogala co mi napisał

Kup sobie 0,216tki z silnika 2.5TDi 150PS. Pompiarze beda znali oznaczenia. Pompa 11tka która masz w AHH oraz te wtryski starcza na 190PS. Wiec po montazu jezdzij lekko do czasu strojenia. Hey pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: a ktorys z panow mi powie co moglbym sprawdzic i jak, aby turbo ladowalo mocniej od dolu?

o co mi chodzi, jak podlaczalem wskaznik od arka87 to mialem za male doladowanie na niskich obrotach,a wieksze niz on w na wysokich, jak to wyregulowac? any idee? i znacie kogos co ma 1,8t po chipie z agmy? jak to sie sprawdza? bo w sumie 800pln do maja by sie skrecilo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym83 ta tyle ze ty masz pompę 10 a ja 11

zapodam wam pw od Rogala co mi napisał

Kup sobie 0,216tki z silnika 2.5TDi 150PS. Pompiarze beda znali oznaczenia. Pompa 11tka która masz w AHH oraz te wtryski starcza na 190PS. Wiec po montazu jezdzij lekko do czasu strojenia. Hey pozdrawiam.

Wiem że słabsza pompa, ale wtryski tez duzo dadza, jak robilem u rogala chipa to mowil ze wtryski tez dodatkowo moga dac ze 20-30 KM.

A takie mi 2 lata temu polecał "Końcówki kup od 110ki albo od 2.5TDi AHY albo AXG."

Takze jak wszystko zrobie co mam do zrobienia przy autku, to sie pomysli nad wtryskami :) i moze jakims turbo wiekszym od mojego skromnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...