Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A u nas nie pada :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A u nas nie pada :kox:

oddziaływanie klimatu kontynentalnego kończy się gdzieś na linii Pasłęka,

także u Was już od morza nawiewa,

przekonałem się o tym mieszkając w Braniewie :kox:

Opublikowano

A u nas nie pada :kox:

przekonałem się o tym mieszkając w Braniewie :kox:

o kutfa :cool1:

Opublikowano

A u nas nie pada :kox:

przekonałem się o tym mieszkając w Braniewie :kox:

o kutfa :cool1:

pół roku, w armii na szkółce tam byłem w pierdzielonym cyrku :evil:

Opublikowano

Ach te wspomienia :decayed:

Opublikowano

co tam?

:)

Opublikowano
  • Autor

co tam?

:)

a co tu? :polew:

Opublikowano

co tam?

:)

Grześ to powiedz ile realnie Twój AHH podrośnie po Warszawie,

kiedy zmieniasz końcówki i gdzie?

Opublikowano

a tu widzę cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:25_________________________________________________max jaki uzyskam to 140 km

wtryski od silnika ASV 110 km plus moja pompa 11 :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:27_________________________________________________wtryski wstawiam kompletne pewnie u Pawła

Opublikowano

a tu widzę cisza :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:25_________________________________________________max jaki uzyskam to 140 km

wtryski od silnika ASV 110 km plus moja pompa 11 :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:27_________________________________________________wtryski wstawiam kompletne pewnie u Pawła

to całe wtryski a nie końcówki,

kiedy je wpinasz? czy dopiero u Rogala?

Opublikowano

na razie całe kompletne ,wsadzę je chyba wcześniej , :)[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:31_________________________________________________wtryski od asv mają dziurkę 0.205 i ciśnienie 220/300 :wink4:

Opublikowano

To różnicę poczujesz :good:

na CPN :polew:

Opublikowano

To różnicę poczujesz :good:

na CPN :polew:

ettammmmmmmmmmmmm :)

Opublikowano

Tak trzymac ee tam :good: spalanie musi byc :decayed: ale do Mariana Ci jeszcze daleko :evil:

Opublikowano

do Mariana fury naszym to jeszcze daleko i to nietylko w spalaniu ;)

a ja właśnie wróciłem spod reala - ale zabawa, tylko trzeba uważać bo i furek parę innych sie zebrało żeby nie przydzwonkować

Opublikowano

Mnie się udało wracając ze spotu wciągnąć ciągnik z dwoma przyczepami,

brałem się też z autobusem przegubowym, nauką jazdy i czterema rowerzystami.

Ta ogromna ilość zwycięstw na drodze doskonale usposobiła mnie na dalszą część niedzieli :good:

:polew: :polew: :polew:

Wracając ze spotu nie przekraczałem 90km/h, nawet Tojoty dizle mnie wyprzedzały :cool1: ...

Tak trzymac ee tam :good: spalanie musi byc :decayed: ale do Mariana Ci jeszcze daleko :evil:

... popala mi od 15/100 w trasie, do 33/100 pod REALem, oczywiście LPG. Chociaż czasem zdarza się jeździć na benzynie :evil:

Opublikowano

a ja sobie zrobilem rajd ticulcem i mnie szanowni policjanci w lesie upolowali i 50pln poszlo... :angry:

Opublikowano

a ja sobie zrobilem rajd ticulcem i mnie szanowni policjanci w lesie upolowali i 50pln poszlo... :angry:

etammmmmmmmmmmmm :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

50? To cos slabo :kox: Co Ci wpisali na papierku?

No i jak tam Twoja turbina, znalazles moze przyczyne roznic w doladowaniu? :)

Grzesiu, a czemu wtryski 205, a nie 216? Duza byla roznica w cenie? :)

Kurde, zamulilem ze spotem, ale ogladalem F1 i gdybym nawet sie wyrobil na spota, to pewnie na sama koncowke :(

Opublikowano

nawet nie czytalem, zauwazylem tylko ze 50pln i machnalem autograf, mam w schowku to rano rzucę okiem, a turbawki nie sprawdzalem jeszcze bo nie mam jak ani za bardzo czasu poki co ;/ cos dziwnie dmucha bo przy ogniu od 0-100km/h jest elegancja francja, ale z elastycznoscia od niskich obrotow jest slabizna, jakby strasznie wolno sie napedzala zeby dmuchnac z calej sily.

aaa, Maciek, cos Ciebie na liscie na spota w kaletce jeszcze nie widac?! :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.