Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym mial szofera to czemu nie :gwizdanie: a tak to lipa ;(

Grzesiu wez namow Pawła na Kaletke :naughty: bo ja dzis z nim gadałem ale Ty bedizesz miał wieksza moc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Tak srednio na jeża :decayed: musisz go upic bedzie łatwiejszy do ugadania :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

he nie [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 20:55_________________________________________________polecają tu http://www.autogaz.olsztyn.biz.pl/index.php?co=oferta

robiłem tu http://www.autogaz.olsztyn.pl/ tu spoko idzie się dogadać i serwis ok

[...]

Ja jakoś w październiku lub listopadzie zakładałem sekwencję na Stagu, czerwonych valtekach i reduktorze Alaska silver do B4 2.0E u tych z drugiego linku.

Bardzo mało jeżdżę tym samochodem, ale zauważyłem że na LPG drży mi silnik na wolnych obrotach i chłopaki nie potrafią tego zlikwidować. Na LPG jeździ i spala podobnie jak na benzynie.

W V8 mam podobny zestaw tyle, że reduktor Alaska Gold. Instalacja była zakładana w Mrągowie, w lutym 2009.

W LPG chodzi o to żeby zakładał to ktoś kto ma o tym pojęcie, bo graty można sobie skompletować nawet na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo sie znam na gazie, ale nie polecam typa z pilsudskiego "prymgaz" chyba jakos tak( za michelinem), poprosilem mojego oca zeby podskoczyl do nich w piatek ticulcem na wyregulowanie gazu i wymiane filterka, typ skasowal 50pln,a gaz mi ustawil tak ze teraz tico chodzi jak k**wa jakas podkaszarka zylkowa do trawy, na jalowym biegu ma duzo wyzsze obroty ta gazie, na benzynie tego problemu nie ma ,a i spalanie gazu mi wzroslo, do ponad 8litrow. dzwonie dzis do typa ze chce odebrac fakture za robote i mowie jaki jest problem,a on mi wkreca ze tico juz przyjechalo do niego z tak wysokimi obrotami, no co za cwok, w czwartek rano do nego ide i robie afere jak mi tego nie ustawi przynajmniej tak jak bylo wczesniej( a bylo spoko, ale tak, pro forma chcialem podregulowac gaz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś to Ci podregulował :polew:

Może tico tak powinno jeździć, a wcześniej jakiegoś chipa miałeś zrobionego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian, a w B4 masz sekwencje?? jeśli tak, to do regeneracji masz wtryski gazowe. Tam są takie gumki, które sie wytłukują, i drży na wolnych. Wiem, bo miałem to samo w swojej. Pozdrawiam

Tylko że instalacja jest nowiutka, ma przejechane może z 1,5-2 tyś km. Chłopaki zmieniali (w ramach gwarancji) dysze wtryskiwaczy oraz sterownik i dalej to samo. Na benzynie w ogóle nie słychać że silnik pracuje, natomiast na LPG czuć takie delikatne drgania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no co taka cisza się zrobiła :gwizdanie:

Nie mam co czytać :shocked:

Chłopaki, odpuściliście atak spamowy na Elbląg? :mysli:

No chyba że jeszcze po Patryku was nie odpuściło --- :kox: i poszliście topić marzannę :>[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 23:34_________________________________________________

o widze Grzesia i Monike :hi:

A ja Ciebie nie (już?) nie widzę :cool1: ale czołem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, no co taka cisza się zrobiła :gwizdanie:

Nie mam co czytać :shocked:

Chłopaki, odpuściliście atak spamowy na Elbląg? :mysli:

No chyba że jeszcze po Patryku was nie odpuściło --- :kox: i poszliście topić marzannę :>[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 23:34_________________________________________________

o widze Grzesia i Monike :hi:

A ja Ciebie nie (już?) nie widzę :cool1: ale czołem :hi:

:> nie widzę cię na liście do Kaletki :mysli::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> nie widzę cię na liście do Kaletki :mysli::evil:

Ja siebie też nie :mysli:

ale tak serio to nie za bardzo mi termin pasi ;( - a w razie czego lub braku miejsc, mam nadzieję że przygarną mnie do choć do kajaków (bo widzę, że tam też już rezerwacje porobione, a do "par nie koptują" :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> nie widzę cię na liście do Kaletki :mysli::evil:

Ja siebie też nie :mysli:

ale tak serio to nie za bardzo mi termin pasi ;( - a w razie czego lub braku miejsc, mam nadzieję że przygarną mnie do choć do kajaków (bo widzę, że tam też już rezerwacje porobione, a do "par nie koptują" :decayed: )

widzę że uważnie czytasz :good: a kiedy na spocik zawitasz? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gonimy ten Elbląg :decayed: Oprocz Moniki to i Maćka dalej nie widze na liscie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zima mnie bokiem wyszła - jestem przeziębiony i to fest :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zima mnie bokiem wyszła - jestem przeziębiony i to fest :wallbash:

No to grzane piwko i leżenie plackiem :good:

albo gorące mleczko z midem i czochem :decayed: jednakowoż dobre :>

Dobra gonimy ten Elbląg :decayed:

Widzę Michał że traktujesz sprawę poważnie :cool1: już o 6 rano dajesz czadu :notworthy: kiedy inni obijają się od paru dni :baseball: Ale, zaraz zaraz, jak Ty zamierzasz dotrwać do rana w Novo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...