Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ooo widze ze tu dzisiaj tłoczno :kox: nawet zbynio sie pojawił :good::tongue4:

Opublikowano
:tongue4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:21_________________________________________________Grzesiu zapodaj linka do tego kata jak możesz
Opublikowano

:tongue4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:21_________________________________________________Grzesiu zapodaj linka do tego kata jak możesz

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=935450859

cena inna

Opublikowano

zastanowię się jeszcze raz nad tym, a o cenie to powiesz na spocie czy kiedy przy okazji ;)

Opublikowano

zastanowię się jeszcze raz nad tym, a o cenie to powiesz na spocie czy kiedy przy okazji ;)

dziś zamawiam

Opublikowano

Właśnie czy ktos z Was moze mi wytłumaczyć co z ta kupa.eu ?? :)[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:53_________________________________________________

co od Palmy braliście?

Nic była ustawka na handel sprzetem AGD i RTV :)

Opublikowano

zamiennik kata, może ktoś chce jeszcze taki sobie zafundować? na razie biorę 2 szt

Ja chybe bede sie musial zastanowic nad czyms takim, bo mi chyba plecionka odmawia posluszenstwa bo tlumik drży i halasuje.

A przy okazji kata bym sie pozbyl. Szkoda ze ten zamiennik kata nie jest nawet podobny do oryginalnego :P

A i w mailu dostalem info ze bede w knajpie na browarku :) dobrze ze sie dowiedzialem, bo bym byl i nawet bym o tym nie wiedzial ;)

Opublikowano

oj maxym :bicz:

Opublikowano

Grzesiu o co chodzi z tym a-4club eu ?? Ty jestes inżynier madafaka to powinieneś wiedzieć :decayed:

Opublikowano

Grzesiu o co chodzi z tym a-4club eu ?? Ty jestes inżynier madafaka to powinieneś wiedzieć :decayed:

dowiesz się w czasie

Opublikowano
  • Autor

Grzesiu o co chodzi z tym a-4club eu ?? Ty jestes inżynier madafaka to powinieneś wiedzieć :decayed:

:szukaj::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale jestem leniwy wiec poprosze o link :decayed: Za te xenony, pdc itp itd to Micha$ mogłbys zapodac linka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale jestem leniwy wiec poprosze o link :decayed: Za te xenony, pdc itp itd to Micha$ mogłbys zapodac linka :naughty:

ale to wstyd takie rzeczy robić :tongue4:

Opublikowano

Ale jestem leniwy wiec poprosze o link :decayed: Za te xenony, pdc itp itd to Micha$ mogłbys zapodac linka :naughty:

ale to wstyd takie rzeczy robić :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Opublikowano

Tacy koledzy ;( :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Tacy koledzy ;( :confused4:

:tongue4:

Opublikowano

Tacy koledzy ;( :confused4:

:)Dowiesz się zapewniam :good:

Opublikowano

No więc jestem, co tam słychać w polityce Pany? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.