Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

dopiero doszedłem do siebie :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Grzesiu to widze nieżle dawałeś czadu :) Marian tak samo na spocie jeszcze pił :cool1::drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Gdzie lista z niedzielnego spotu, kto był a kogo nie było?

:mysli: bo książkę piszę :kox:

Opublikowano

Kto lata ciemną (może czarną) B5 po 2 lifcie na blachach z Morąga (NMR) ?? Ktoś z "olsztyńskich" ? Bo mijałem dziś koło 15 na moście w Malborku - miała kratki klubowe z przodu i tyłu...

Opublikowano

Gdzie lista z niedzielnego spotu, kto był a kogo nie było?

:mysli: bo książkę piszę :kox:

Ja bylem :kox:

Opublikowano

Marian zrobi liste jak wytrzeźwieje :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

spadam film oglądać :)

Opublikowano

Kto lata ciemną (może czarną) B5 po 2 lifcie na blachach z Morąga (NMR) ?? Ktoś z "olsztyńskich" ? Bo mijałem dziś koło 15 na moście w Malborku - miała kratki klubowe z przodu i tyłu...

nie kojarzę gościa, to chyba jakiś samotny wilk :decayed:

alv wpadaj na wódkę pod koniec kwietnia do Kaletki :good:

Opublikowano

A więc tak, na spocie obecni byli:

1. Pawel1702 - czerwone Coupe

2. Dziuba - czarne Coupe

3. Kolega z szarej A4 B6 Avant

4. Adrianus

5. Ares

6. Emsi

7. Jose

8. Hiszpan

9. Kwiatko

10. Malibu

11. Marcin Emef

12. Marian

13. Maxym

14. Mayhen i Ewa

15. Patryk

16. Paweł i Żaneta

17. Segment

18. Wck

19. Zaleczeq

20. Kowal

Zdjęcia 28.03.2010

Zaleczeq, faktycznie spot zakończyłem wczoraj późnym wieczorem :naughty:

Opublikowano

Lota z tyłu do demontażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A więc tak, na spocie obecni byli:

1. Koledzy z czerwonego Coupe

2. Koledzy z czarnego Coupe

3. Kolega z szarej A4 B5 Avant

4. Adrianus

5. Ares

6. Emsi

7. Jose

8. Hiszpan

9. Kwiatko

10. Malibu

11. Marcin Emef

12. Marian

13. Maxym

14. Mayhen i Ewa

15. Patryk

16. Paweł i Żaneta

17. Segment

18. Wck

19. Zaleczeq

Zdjęcia 28.03.2010

Zaleczeq, faktycznie spot zakończyłem wczoraj późnym wieczorem :naughty:

ooo BeeMWuuu widze zajechało :polew:

Opublikowano

Karol nie stałes wczoraj Coupe na jeziołowicza ?? :cool1:

Opublikowano

Ja dziś widziałem w Dobrym Mieście po godz 16 na stacji paliw "Bliska" kolegę z Lubomina. Na spocie był szarym B6 Avant 1.9TDI - nie mogę przypomnieć sobie nicku :embarrassed:

Opublikowano

wprowadzilem pare zmian od czasu zlotu, na konkurs w kaletce http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/12092007203.jpg :kox: :kox: :kox:

A tak a propo, moze ktos chce sprzedac jakies ladne 16" ?? :)

konkret fura, miałeś nie spieszyć się ze zmianami

Jakoś tak wyszło, jak się zacznie to już leci :kox: :kox:

Opublikowano

Rezaj rezaj :decayed::naughty::guma: :guma: :guma::JC_fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.