Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe widzę sie nawet postarałeś i taką duża wersje tego ava wytrzasnąłeś :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe widzę sie nawet postarałeś i taką duża wersje tego ava wytrzasnąłeś :naughty::kox:

Hehe, wystarczyło zrobić kopiuj-wklej z tego ava co widać. :tongue4: Też byłem zdziwiony, że pokazało się większe zdjęcie. :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 13:13_________________________________________________No w sumie taktuś też ma ładnego avatara:

avatar_1134.jpeg

Ale nic do niego nie czuję. :D :D :D

Opublikowano

4lo, Ty też masz ładny avatar. :)

1988bmwe30m3photographyo.jpg

Ale jednak Zaleczeq ma najlepszy. :kox:

shaylarenbouncingboobs.gif

Dziekuje dziekuje :D:dance::thumbup::dance::thumbup: autografy pózniej :>

Opublikowano

Dziekuje dziekuje :D:dance::thumbup::dance::thumbup: autografy pózniej :>

Ale od Ciebie czy od tej pani?? :decayed:

Opublikowano

Siemka jak tam po Świętach?

ile przybraliście?

he he

założyłem już letnie oponki , a jak Wy?

Opublikowano

Kwiatko a na jakich laczach jezdzisz i ile Ci pali mniej wiecej w miescie?

Opublikowano

Dziekuje dziekuje :D:dance::thumbup::dance::thumbup: autografy pózniej :>

Ale od Ciebie czy od tej pani?? :decayed:

Od niej ale ja jestem jej menegerem :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziekuje dziekuje :D:dance::thumbup::dance::thumbup: autografy pózniej :>

Ale od Ciebie czy od tej pani?? :decayed:

Od niej ale ja jestem jej menegerem :>

menagerem.. Tak to się dziś nazywa... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ciii bo sie wyda :polew::decayed:

Opublikowano

Sie manko chłopaki... ja po świętach jestem raczej smutny. Możecie mi polecić jakiś dobry warsztat który zajmie się moimi uszczelkami pod głowicami?? W dzisiejszy świąteczny poniedziałek poszedłem zobaczyć czemu mi wywala wodę ze zbiorniczka - myślałem że może reduktor szlag trafił, albo jakiś krócic się ułamał i dlatego woda cały czas "wyparowuje". Niestety prawda okazała się bolesna - znalazłem troche oleju w płynie chłodniczym - nie dużo - ale nie da się niestety jeździć..

Opublikowano

Sie manko chłopaki... ja po świętach jestem raczej smutny. Możecie mi polecić jakiś dobry warsztat który zajmie się moimi uszczelkami pod głowicami?? W dzisiejszy świąteczny poniedziałek poszedłem zobaczyć czemu mi wywala wodę ze zbiorniczka - myślałem że może reduktor szlag trafił, albo jakiś krócic się ułamał i dlatego woda cały czas "wyparowuje". Niestety prawda okazała się bolesna - znalazłem troche oleju w płynie chłodniczym - nie dużo - ale nie da się niestety jeździć..

pogadaj z Pawłem może się tego podejmie :hi:

Opublikowano

opony 215/45/17 pali normalnie ok 25/100 :kox:

Opublikowano

Sie manko chłopaki... ja po świętach jestem raczej smutny. Możecie mi polecić jakiś dobry warsztat który zajmie się moimi uszczelkami pod głowicami?? W dzisiejszy świąteczny poniedziałek poszedłem zobaczyć czemu mi wywala wodę ze zbiorniczka - myślałem że może reduktor szlag trafił, albo jakiś krócic się ułamał i dlatego woda cały czas "wyparowuje". Niestety prawda okazała się bolesna - znalazłem troche oleju w płynie chłodniczym - nie dużo - ale nie da się niestety jeździć..

pogadaj z Pawłem może się tego podejmie :hi:

Tak własnie tak pogadaj z Pawłem :decayed: :> jak cos to jestem 1szy w kolejce po swietach :)

Opublikowano

Michał a co znowu się zjeba>>>>???? :)

Opublikowano

Check sie zaplił :) i albo cos z EVAPEM albo 1sza lambda :decayed: a no i cos z wezykiem od xenonow bo mi cały płyn spierdolił :polew:

A tu juz niełdugo kaletka wiec furak musi byc sprawny :cool1:

Opublikowano

i kiedy jedziesz do niego?

Opublikowano

mysle ze tak czwartek piatek a czemu pytasz ?? :)

A jak tam Twoje wstryski Grzesiu ?? :gwizdanie:

Opublikowano

hea to ok,bo mam zamiennik kata do wymiany :gwizdanie:

wtryski mam tylko 2............

ale ok czwartku dostane od kolegi z a3 klub za darmo kolejne 3 do sprawdzenia jeżeli będą ok zapłacę jak nie odsyłam :naughty:

a od tych pierwszych ku....... co mi wysyłali dostane kolejne

zobaczymy, :gwizdanie:

Opublikowano

Ale beka z tymi wtryskami :decayed: poezja dobrze ze nie amsz jakiejs V6 badz V8 bo bys cały rok zbierał te wtryski :decayed::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.