Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nigdy, glupoty mozna klepac do konca swiata:D

to dawaj :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sie zwiesilem na tico forum, typek wsadzil fotele od swifta gti, ja mam kubelki w piwnicy z r19 1,8 16V, tez je chce do tico wsadzic, bo jeszcze jakis czas na tych seriach i bede musial kregoslup przeszczepiac

Opublikowano

sie zwiesilem na tico forum, typek wsadzil fotele od swifta gti, ja mam kubelki w piwnicy z r19 1,8 16V, tez je chce do tico wsadzic, bo jeszcze jakis czas na tych seriach i bede musial kregoslup przeszczepiac

:good:

Opublikowano

Maciek help me!

Opublikowano

Maciek help me!

co ty chcesz? moze ja pomoge ?

Opublikowano

sorry, juz jestem :cool1: Zapodaj mi swoj VIN na PW, to zaraz ogarne temat :)

Opublikowano

poszlo!

a Grzesiu, przewod od chlodnicy gdzies mi strzelil z okolic turbiny, ale tak zabudowane jest wszystko ze nie wiem dokladnie gdzie

Opublikowano

Dzięki za spota :good:

nikogo do listy obecności nie dopiszę, bo nikogo ponad to co Marian napisał nie znam,

ludzie teraz się nie przedstawiają :cool1::decayed:

Jak możesz tak powiedzieć ;) mam się przedstawić ? :)

Opublikowano

Dzięki za spota :good:

nikogo do listy obecności nie dopiszę, bo nikogo ponad to co Marian napisał nie znam,

ludzie teraz się nie przedstawiają :cool1::decayed:

Jak możesz tak powiedzieć ;) mam się przedstawić ? :)

przecież wiesz, że to nie o ciebie bangla

Maxymie Dosłowny :wink4::decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota :good:

nikogo do listy obecności nie dopiszę, bo nikogo ponad to co Marian napisał nie znam,

ludzie teraz się nie przedstawiają :cool1::decayed:

Jak możesz tak powiedzieć ;) mam się przedstawić ? :)

przecież wiesz, że to nie o ciebie bangla

Maxymie Dosłowny :wink4::decayed:

Przecież jest buźka że żartuje ;)

Wbrew pozorom nie biore wszystkiego do siebie na serio i mam poczucie humoru :)

Opublikowano
  • Autor

hey pytki co tu taka cisza??? :tongue4: odpoczywacie po wczorajszym spamowaniu? :polew:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

hejka Skprzypuś, a może masz jakieś fotki ?

Opublikowano
  • Autor

:cool1:

Patryk na serio nie przyjedziesz do Kaletki??? :evil:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 19:58_________________________________________________

hejka Skprzypuś, a może masz jakieś fotki ?

a jakie byś chciał? :>

Opublikowano

nie wierzę żeby taki kozaczek jak Patryk nie zjawił sie w kaletce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wierzę żeby taki kozaczek jak Zbyszek nie zjawił sie w kaletce :naughty:

Opublikowano

nie wierzę żeby taki kozaczek jak Zbyszek nie zjawił sie w kaletce :naughty:

nie no ja to jestem wytłumaczony bo mnie żona bije ale Patryk żony nie ma :wink4:

Opublikowano

Jak sie tłumaczy :polew:

Opublikowano

nie wierzę żeby taki kozaczek jak Patryk nie zjawił sie w kaletce :naughty:

widzisz i tu się musisz uwierzyć karwa , chociaż sam jestem zły bo pier... lekarz pojechał na jakieś jeba.... szkolenie i odwołał wszystkie zabiegi :wallbash:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 20:05_________________________________________________

Patryk żony nie ma :wink4

ja już dawno po ślubie :wallbash::naughty:
Opublikowano

Po slubie a avatara chciał :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.