Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pier.... bedzie 30 stopni, palmy i dziewczyny w bikini beda roznosic drinki z parasolkami :decayed:

TRZEBA MIEĆ FANTAZJE

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli układ jest szczelny, nie ma totalnej zgnilizny w zapachu i sprężarka pracuje prawidłowo, to cały ambaras z układem klimy polega na dopełnieniu czynnika ( a prawie zawsze po zimie potrzeba dopełnić min. 50g.) i odgrzybieniu. :hi:

No fakt, nie ma żadnego odoru, także "po co przepłacać" :decayed:

Czyli co wjeżdzam jak na bazę, a może jakaś nazwa usługodawcy - czy to to samo co PKS (tylko priv)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem miał miejsce niecodzienny wyścig po ulicach Olsztyna dwóch strzał:

- srebrnej vs czarnej

Spore grupy olsztyniaków ustawiały się przy ulicach przejazdu dwóch strzał, w oniemieniu podziwiając najwyższy kunszt kierujących i wirtuozerię technicznych umiejętności...

tak, tak to ja i Grzesiek przypomnieliśmy Olsztynowi czasy Bublewicza i Chołowczyca testując nasze bryki, zwłaszcza nowe wtryski Grzesia... :decayed: :decayed: :decayed:

muszę przyznać z autopsji ( sam testowałem), że na samych wtryskach ASV dostał Grześ ze 20KM więcej... :kox: :kox: :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem miał miejsce niecodzienny wyścig po ulicach Olsztyna dwóch strzał:

- srebrnej vs czarnej

Spore grupy olsztyniaków ustawiały się przy ulicach przejazdu dwóch strzał, w oniemieniu podziwiając najwyższy kunszt kierujących i wirtuozerię technicznych umiejętności...

tak, tak to ja i Grzesiek przypomnieliśmy Olsztynowi czasy Bublewicza i Chołowczyca testując nasze bryki, zwłaszcza nowe wtryski Grzesia... :decayed: :decayed: :decayed:

muszę przyznać z autopsji ( sam testowałem), że na samych wtryskach ASV dostał Grześ ze 20KM więcej... :kox: :kox: :kox::good:

oj działo się działo :):decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano

wow, to mamy pierwwsze rs4 w dieslu w warm-maz :kox: :oklaski: :decayed:

ja mam nadzieje, ze jutro mechanik juz w koncu wymontuje ten jeb### przewod i agroma jakos mnie poratuje, bo jak nie to :wallbash:

btw, przyciemnilem w tico szyby, teraz tylko ponownie alu wrzuce i rzeźnik jak ta lala, na klape z tylu pierdykne audi S1 i smigam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi taki koles z 30 lat bodajrze czarne albo jakis inny ciemny kolor NO 8 czy 9....... E lub F i leciał z jakas beta 330 E46 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi taki koles z 30 lat

to jak ta niby RS4 wygląda jak już jeździ 30 lat :blink: :?:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: to jeszcze nie widzialem, zazdroszcze[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:48_________________________________________________taktus- dobre hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...