Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra, dobra :naughty:

koledzy z Impulsa :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

no i odezwał się dziadek :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Panowie, kto jeździ czerwoną b5 w sedanie na blachach NO.... z klubowymi ramkami. Pozdrowienia ze Szczytna, bo dzisiaj widziałem to autko:) :wink4:

Opublikowano
:) :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie, kto jeździ czerwoną b5 w sedanie na blachach NO.... z klubowymi ramkami. Pozdrowienia ze Szczytna, bo dzisiaj widziałem to autko:) :wink4:

Monika ??

Opublikowano
  • Autor

Panowie, kto jeździ czerwoną b5 w sedanie na blachach NO.... z klubowymi ramkami. Pozdrowienia ze Szczytna, bo dzisiaj widziałem to autko:) :wink4:

pewnie lilianatoja :wink4:

Opublikowano

A jak z wyjazdem do Kaletki, każdy jedzie sobie sam, czy zbieramy się w jakimś miejscu i jedziemy razem :) :?:

Ja już zaklepałem wolne na piątek i jak trzeba będzie to wezmę w poniedziałek :D

Opublikowano

A jak z wyjazdem do Kaletki, każdy jedzie sobie sam, czy zbieramy się w jakimś miejscu i jedziemy razem :) :?:

Ja już zaklepałem wolne na piątek i jak trzeba będzie to wezmę w poniedziałek :D

wyjazd raczej wspólny ,ale do dogadania :)

Opublikowano

odnośnie wyjazdu do Kaletki to już pytałem i teraz znów ponowiłem - o wiele lepiej jechać razem.

Raz, że weselej, dwa - nie każdy wie, gdzie dokładnie to się znajduje :)

Zdecydowanie jestem za jechaniem w kolumnie :)

Opublikowano

mayhem kolego drogi :)

wszystko już jest opisane w dziale zlot :kox:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 23:13_________________________________________________kolego Alfred :) pisz śmiało tu nie gryzą :cool1:

Opublikowano

ja gryzę :lol1: :lol1: :lol1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja gryzę :lol1: :lol1: :lol1:

:polew: :polew: :polew:

na razie nadrabia ,a ma kilka stron :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja gryzę :lol1: :lol1: :lol1:

:polew: :polew: :polew:

na razie nadrabia ,a ma kilka stron :gwizdanie: :gwizdanie:

na koniec maja powinien coś napisać :wink4::decayed:

Opublikowano

oby :>[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 23:37_________________________________________________he kurna śnieg pada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kwiecień plecień :tongue4:

Opublikowano

:)

dobra mykam do pracy,a po pracy zmiana opon no nówki :kox: :kox:

Opublikowano

A jak z wyjazdem do Kaletki, każdy jedzie sobie sam, czy zbieramy się w jakimś miejscu i jedziemy razem :) :?:

Ja już zaklepałem wolne na piątek i jak trzeba będzie to wezmę w poniedziałek :D

Tez mam wolne w piatek i poniedziałek :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 07:08_________________________________________________

:)

dobra mykam do pracy,a po pracy zmiana opon no nówki :kox: :kox:

Jakie gumy kupiłeś ?? Durex czy Unimill :decayed: :decayed:

Opublikowano

Unimil sobie życie :decayed:

Opublikowano

Unimil sobie życie :decayed:

Jak złapiesz kapcia to już nie bedzie takie miłe :decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.