Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przewod chlodzacy do turbo na brand new,

ale wlasnie przejzalem allegro w poszukiwaniu reszty potrzebnych sprawunkow i sie zalamalem lekko:/

-napinacz lancuszka rozrzadu-1200pln

-wachacze gorne lewe-ok 250pln

-lozyska tyl -ok200pln

-tarcze tyl+klocki- od 250 do 500

-tarcze przod+klocki- od 250 do 700

-laczniki stabilizatorow-100pln

-koncowki drazkow kier.-200pln

-oby nie trzeba bylo, ale... przepustnica 700-1200

- plus uszczelka pod pokrywa zaworow

-i na koniec wentylator :wallbash:

k**wa, z 3 tico bym za ten hajs kupil :decayed:

moze potrzebujecie zeby komus drewno porabac, ogrodek przystrzyc itd :gwizdanie:

Opublikowano

Dzwoniłem dzis do Pawła i mi własnie mowił ze liste masz :decayed:

Opublikowano

przewod chlodzacy do turbo na brand new,

ale wlasnie przejzalem allegro w poszukiwaniu reszty potrzebnych sprawunkow i sie zalamalem lekko:/

-napinacz lancuszka rozrzadu-1200pln

-wahacze gorne lewe-ok 250pln

-lozyska tyl -ok200pln

-tarcze tyl+klocki- od 250 do 500

-tarcze przod+klocki- od 250 do 700

-laczniki stabilizatorow-100pln

-koncowki drazkow kier.-200pln

-oby nie trzeba bylo, ale... przepustnica 700-1200

- plus uszczelka pod pokrywa zaworow

-i na koniec wentylator :wallbash:

ku***a, z 3 tico bym za ten hajs kupil :decayed:

moze potrzebujecie zeby komus drewno porabac, ogrodek przystrzyc itd :gwizdanie:

hmmm, a ja mówiłem, ze to ja mam mase kasy do wsadzenia, alebijesz mnei na głowe:P

P.S Gdzie wczoraj śmigałeś w stronę szczytna?? uwazałeś na te dziury, ze myślałem iż wypadniesz przez tą przednią szybę :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

przewod chlodzacy do turbo na brand new,

ale wlasnie przejzalem allegro w poszukiwaniu reszty potrzebnych sprawunkow i sie zalamalem lekko:/

-napinacz lancuszka rozrzadu-1200pln

-wahacze gorne lewe-ok 250pln

-lozyska tyl -ok200pln

-tarcze tyl+klocki- od 250 do 500

-tarcze przod+klocki- od 250 do 700

-laczniki stabilizatorow-100pln

-koncowki drazkow kier.-200pln

-oby nie trzeba bylo, ale... przepustnica 700-1200

- plus uszczelka pod pokrywa zaworow

-i na koniec wentylator :wallbash:

ku***a, z 3 tico bym za ten hajs kupil :decayed:

moze potrzebujecie zeby komus drewno porabac, ogrodek przystrzyc itd :gwizdanie:

Mi sie wydaje ze Cie Paweł podposcił :polew: Przeciez Turbo Benzyny sie nie psuja :decayed::D:dance::thumbup::dance::thumbup::guma: :guma: :lol1: :lol1:

Opublikowano

przewod chlodzacy do turbo na brand new,

ale wlasnie przejzalem allegro w poszukiwaniu reszty potrzebnych sprawunkow i sie zalamalem lekko:/

-napinacz lancuszka rozrzadu-1200pln

-wahacze gorne lewe-ok 250pln

-lozyska tyl -ok200pln

-tarcze tyl+klocki- od 250 do 500

-tarcze przod+klocki- od 250 do 700

-laczniki stabilizatorow-100pln

-koncowki drazkow kier.-200pln

-oby nie trzeba bylo, ale... przepustnica 700-1200

- plus uszczelka pod pokrywa zaworow

-i na koniec wentylator :wallbash:

ku***a, z 3 tico bym za ten hajs kupil :decayed:

moze potrzebujecie zeby komus drewno porabac, ogrodek przystrzyc itd :gwizdanie:

ładnie...,

coś tu się nawarstwiło i spiętrzyło :cool1::wink4:

Adrian doprowadziłeś do sytuacji, że musisz włożyć w auto chochlą, a nie łyżeczką... :decayed:

Opublikowano

Cisna sie na język 2 słowa ALE URWAŁ :decayed: :decayed:

ŁOOO LOSIE avatar zaginał mi gdzies w akcji :confused4:

Opublikowano

siema panowie i panie :hi:

dłuuuugo Was nie odwiedzałem. Znów musiałęm swoje A4 na warsztat oddać :wallbash: jakiś pech w tym roku normalnie

Adrian myślę, że przy tym co będę musiał zapłacić za naprawę to Twoja lista to pikuś!

co z tym browarkiem?

Opublikowano

CO sie zesrało ?? :kwasny::confused4: dostałes korbą po jajkach ?? :decayed:

Opublikowano

siema panowie i panie :hi:

dłuuuugo Was nie odwiedzałem. Znów musiałęm swoje A4 na warsztat oddać :wallbash: jakiś pech w tym roku normalnie

Adrian myślę, że przy tym co będę musiał zapłacić za naprawę to Twoja lista to pikuś!

co z tym browarkiem?

?? :shocked::beksa: nie pitol:/

w ostatecznosci to wiesz, Twoje audi wyglada za***iście, mnie moje tez sie podoba, to bedziemy mieli takie to eksponaty parkingowe :decayed:

-Radziu:

-jechalem z Pawlem robic logi z gorki przed Skanda i pod gorke :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:51_________________________________________________oo joł joł joł witaj Michale!

a co do browarka to moze zamiast pitolic w koncu sie zbierzemy?!

Opublikowano

np sobota :decayed: Marek ogarnie w" po prostu" miejscowki :cool1:

Opublikowano

w takim razie spamowy zarzad w szacownej osobie Michala vel Zaleczqa i w mojej skromnej osobce ustalil i zawiadamia, ze sobota 22.05.2010 obowiazkowy browar:)

Opublikowano

no i bez walenia w c**ja :decayed:

Opublikowano

siema panowie i panie :hi:

dłuuuugo Was nie odwiedzałem. Znów musiałęm swoje A4 na warsztat oddać :wallbash: jakiś pech w tym roku normalnie

Adrian myślę, że przy tym co będę musiał zapłacić za naprawę to Twoja lista to pikuś!

co z tym browarkiem?

-Radziu:

-jechalem z Pawlem robic logi z gorki przed Skanda i pod gorke :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:51_________________________________________________oo joł joł joł witaj Michale!

Spoko, ja z kobietą na "zakupy" i tak przez "przypadek" Twoje fele mi wpadly w oko :decayed:

Ktoś tu mówił że ma przepływkę.. dobrze pamietam?? Zaleczeq?? :gwizdanie:

Opublikowano

jak będę już wiedział dokładnie co się wysrało w moim "eksponacie parkingowym" to zdam szczegółową relację.

a co do browarka to wolałbym przyszłą sobotę ale jak trzeba będzie to coś poradzimy

Opublikowano

Radziu ja nic nie wiem o zadnej przepływce :) moze to Grzesiu :cool1:

Jest moj avatar wrocił :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Włąsnie sie spotkałem z Adrianem na mlecznym :decayed: i doszlismy do wnoisku ze na piwko trzeba isc powspominac Kaletke

Opublikowano

ok panowie

więc tak zabieramy swoje kobiety i idziemy na piwko w sobotę na 20 do Po Prostu.........

są chętni? :)

Opublikowano

Radziu ja nic nie wiem o zadnej przepływce :) moze to Grzesiu :cool1:

A, no to moze i faktycznie. Grzesiu, bedziesz na spocie?? :wink4:

Opublikowano

to zależy czy będę od soboty :gwizdanie: :gwizdanie:

a przepływka zarezerwowana niestety :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.