Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro Epickie Melo :decayed: Marian idziesz z nami ??

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś się wybiera jutro do Dywit :?:

Zaleczeq z programów komputerowych to ja tylko AutoCad ;)

ja może ale dopiero po 13 jak dam rade :)

Opublikowano

Niestety nie ide :kwasny: Z rana będę miał chwilę, to skoczę do Dywit ok 10-11tej.

Opublikowano

Maciek a Ty idziesz z nami na browar ?? :decayed:

Opublikowano

Jutro pracuje na Rajdzie Warminskim, ale jesli zdaze sie ogarnac do wieczora to chetnie wpadne :naughty:

Opublikowano

yOYOYO!!

Skrzypek ostatnio znowu byl widziany w czwartek w ostrodzie, takze po prostu nas olewa :bicz: :bicz3: :: :foch::bicz2::baseball::decayed:

Maciek przychodz przychodz, pokazesz nam fotki z rajdu!!

chetnie bym siie wybral, ale szkola :wallbash:

w po prostu wiecej jak 3 piwek tez nie wypije bo umre, wczoraj spilem u Nalazka piec plus gin z tonikiem i dzis nie zylem, pipa ze mnie jak nic ;(

aaa i co do koszulek to przezajebisty pomysl, ale z moja fura na klacie

oczywiscie z tico:D lol

audi a4-klub olsztyn

Opublikowano

yOYOYO!!

Skrzypek ostatnio znowu byl widziany w czwartek w ostrodzie, takze po prostu nas olewa :bicz: :bicz3: :: :foch::bicz2::baseball::decayed:

Maciek przychodz przychodz, pokazesz nam fotki z rajdu!!

chetnie bym siie wybral, ale szkola :wallbash:

w po prostu wiecej jak 3 piwek tez nie wypije bo umre, wczoraj spilem u Nalazka piec plus gin z tonikiem i dzis nie zylem, pipa ze mnie jak nic ;(

no to trenuj mniej. to z pewnością będziesz miał mocniejszą głowę :polew: :polew: :polew:

co do koszulek to może na klacie jakąś konkret laskę sobie zapodamy (niech załeczek) coś wynajdzie

Opublikowano

Kiedy jest planowany jakis zlocik w olsztynie? Jestem ze Szczytna i mam pewien problem z kontrolka airbag (jest temat na forum). Może bym wpadł to byście pomogli :)

Opublikowano

masz podwieszone w temacie, 6czerwca godz 14.30

Opublikowano

ale pamiętaj nic nie ma za friko :kox:

:>

dobrze Karol mowisz :decayed:

co do koszulek to może na klacie jakąś konkret laskę sobie zapodamy (niech załeczek) coś wynajdzie

Mowisz i masz

Ak6P0.jpg

Joanna Krupa :) Słowiańska uroda musi być :gwizdanie: Blond Power :cool1:

Opublikowano

A za ile? :)

[...]

Nie mało:

8 browarów, pół litra luksusowej, 0,5 jack'a daniels'a, 0,7 czystej z Kapitanem Wódką - dalej nie pamiętam :polew: :polew:

Opublikowano

8 browarów, pół litra luksusowej, 0,5 jack'a daniels'a, 0,7 czystej z Kapitanem Wódką

i rozumiem że wszystko na miejscu :naughty:

Opublikowano

No a jaaak :good:

Tak poważnie, B6 chyba nie jest zbyt skomplikowane, więc jak przyjedziesz na spot to ktoś powinien się uporać z poduszką na miejscu :mysli:

Opublikowano

W najbliższym terminie jest rajd wiec napewno mnie nie bedzie. Prawdopodobnie trzeba zaadaptować nr VIN. Próbowałem juz jednym urządzonkiem ale niestety sie nie udało. Prosiłbym o odpowiedz na PW lub w temacie kto jest w stanie to zrobić.

Opublikowano

A za ile? :)

[...]

Nie mało:

8 browarów, pół litra luksusowej, 0,5 jack'a daniels'a, 0,7 czystej z Kapitanem Wódką - dalej nie pamiętam :polew: :polew:

A TO DOPIERO BYŁ POCZĄTEK :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a koniec,

zaiste powiadam Wam nastąpi jutro...

:naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka ludziska

no niestety ostatnio jestem tak zarobiony ze nie mam nawet czasu na forum posiedziec :wallbash::confused4:

Adrian a co ty w Ostródzie tak często bywasz :>

Opublikowano

siemka ludziska

no niestety ostatnio jestem tak zarobiony ze nie mam nawet czasu na forum posiedziec :wallbash::confused4:

Adrian a co ty w Ostródzie tak często bywasz :>

ta ale nieraz się logowałeś

a przywitać się ciężko :)

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 00:30_________________________________________________jutro na piwko zalecisz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.