Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[bo chciałbym sam wymienić rozrząd,

gdzie zamierzasz to robić?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[bo chciałbym sam wymienić rozrząd,

gdzie zamierzasz to robić?

U kolegi w garażu, niedaleko Ciebie, na Złotej.

Ale jeśli miałbym sobie nie poradzić, to zrobie to dopiero po powrocie z wakacji, czyli za miesiąc.

Jesli taktuś wiesz jak to się robi i mialbys ewentualnie czas, zeby cos dlubnac to byloby fajnie :)

Oczywiscie przod sam zdejmuje i rozbieram, chodzi tylko o ewentualna regulacje jesli jest potrzebna, albo jakies pouczajace slowo :) oprócz słów, oddaj to mechanikowi ;)

Opublikowano

oddaj to dobremu mechanikowi :tongue4:

Opublikowano

oddaj to dobremu mechanikowi :tongue4:

Spamer zawsze znajdzie temat żeby nabić posta :P

Opublikowano

taktuś jaka pogoda jest.. widać.. :( wiec rozbieranie Świnki przełożymy na czas, gdy się to poprawi.. ok? :wallbash:

a w międzyczasie - Maxym kiedy robisz swego Klekota? :) jak chcesz to mogę podejść.. co prawda nie by pomóc radą, ale czegoś się nauczyć.. jednak zawsze to 2 rączki więcej jak coś :cool1:

Opublikowano

a w międzyczasie - Maxym kiedy robisz swego Klekota? :) jak chcesz to mogę podejść.. co prawda nie by pomóc radą, ale czegoś się nauczyć.. jednak zawsze to 2 rączki więcej jak coś :cool1:

Jutro rano robię, chyba że się rozmyślę przez noc :)

A z tym urwanym paskiem, to dobrze że nie pojechałem dzisiaj w zaplanowaną trasę bo miałbym kłopot,

a tak to dałem matce samochód i jej się ta przygoda wydarzyła, na szczęście blisko domu :)

Opublikowano

oddaj to dobremu mechanikowi :tongue4:

Spamer zawsze znajdzie temat żeby nabić posta :P

Dzieki na mnie zawsze można liczyć :gwizdanie: Jak by liczniki wiadomosci działał w tym dziale to juz bym był Władca postów :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

leee.. to ja odpadam :thumbdown: a szkoda.. :confused4:

Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Opublikowano

pozdrowionka dla kierownika granatowej a4-ki z naszymi tabliczkami (w sumie jak już jesteś w naszym klubie 2 lata to i wypadałoby pojawić się na spociku :cool1:)

Opublikowano

Maksymilian i zrobiłeś ten rozrząd?

pozdrowionka dla kierownika granatowej a4-ki z naszymi tabliczkami (w sumie jak już jesteś w naszym klubie 2 lata to i wypadałoby pojawić się na spociku :cool1:)

kogo masz Zbychu na myśli?

Może to Furio, Furio jest dłużej ode mnie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ja juz nie raz widziałem b5 avant granatowa z naklejka klubowa a na spocie ani razu :gwizdanie:

Opublikowano

Maksymilian i zrobiłeś ten rozrząd?

pozdrowionka dla kierownika granatowej a4-ki z naszymi tabliczkami (w sumie jak już jesteś w naszym klubie 2 lata to i wypadałoby pojawić się na spociku :cool1:)

kogo masz Zbychu na myśli?

Może to Furio, Furio jest dłużej ode mnie :gwizdanie: :naughty:

a zobaczyłem klubowe ramki to i zagadałem przez okno ale nie zapytałem o nick :confused4:

za to kolega mówił że już 2 lata w klubie (z widzenia też nie znam ani furki ani kolegi)[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 15:09_________________________________________________a przy okazji gratulacje Mareczku wygranej :wink4:

Opublikowano

Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek złoty przyświeca Młodej Parze najdłużej!

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia Karol

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek złoty przyświeca Młodej Parze najdłużej!

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia Karol

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

no i ja się dopiszę do tych życzeń :) :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

ALBO GRUBO ALBO WCALE

Opublikowano

No to już po sobocie, minęła półnoć czas na oczepiny :kox:

Zatem zdrowie Państwa Młodych ............. i do dna :decayed:

Gratulacje dla kolegi z "najlepszego" klubu :>

Opublikowano

Ale brame z Adrianen to zrobilismy kunsztowną i zacną :naughty::decayed: zatydzien chyba trzeba te flaszki rozpracować :evil:

Opublikowano

GRATULACJE, GRATULACJE I JESZCZE RAZ GRATULACJE młodej parze !!!

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

najlepszego Karol :good: :good: :good: :>

Opublikowano

Najlepszego Młodej Parze :):good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.