Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ludzie :hi:,

Marian - dzięki za podsumowanie !!!

Grześ się nie chwalił? Spłynęliśmy Krutynią w niedzielę :kox: :kox: :kox:, było kox, ekipa kox :decayed:

P.S.

Grześ nawet kajak zwagował :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo on lubi vagine :):decayed::naughty:

Opublikowano

Siemka :hi:

co tam jak tam

Maxym, Adrian nie może Ci oddać tych lusterek bo co w sobotę zamontujemy!

Opublikowano

Siemka :hi:

co tam jak tam

Maxym, Adrian nie może Ci oddać tych lusterek bo co w sobotę zamontujemy!

A gdzie Ty je kupowales? w ASO? ile kosztowaly?

Opublikowano

jest i Karol :cool1: yO!

:drunk: juz 2 tygodnie je montujemy :decayed:

Opublikowano

jest i Karol :cool1: yO!

:drunk: juz 2 tygodnie je montujemy :decayed:

Odsprzedajta je mi, ja szybko zamontuje :)

a Ty i tak ticulcem jezdzisz ;)

Opublikowano

terefere kuku :tongue4:

Opublikowano

terefere kuku :tongue4:

nie to nie, bedziesz chcial cb zrobic ;)

Opublikowano

hejka a ja siedze sobie w Niemcowni

Opublikowano

Niech ktoś mi podpowie o co chodzi z tymi dawkami na wtryskach

na 1 cylindrze na wolnych obrotach jest dawka 0 :blink: to normalne?

http://vaglog.rtnet.pl/maxym83_18082.html

a tutaj log przy powolnym dodawaniu gazu, na postoju

http://vaglog.rtnet.pl/maxym83_18081.html

tez jakies dziwne wartosci.

I jeszcze korekcje, chyba cos z tym pierwszym wtryskiem nie tak, niedawno zalewany STP do czyszczenia wtrysków.

http://vaglog.rtnet.pl/maxym83_18079.html

Opublikowano
  • Autor

hejka a ja siedze sobie w Niemcowni

i co Grześ namierzyłeś coś?? :naughty:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 00:27_________________________________________________

Grześ się nie chwalił? Spłynęliśmy Krutynią w niedzielę :kox: :kox: :kox:, było kox, ekipa kox :decayed:

P.S.

Grześ nawet kajak zwagował :polew:

mi sie chwalił że z niejakim taktusiem spływał :tongue4:

Opublikowano

Witam!!

Po długiej nieobecności.. ciągle w rozjazdach ostatnio :thumbdown:

Dobrze, że Andrzej ma rozdziałkę ;) Ale już sobie kupiłem jak coś - za 7 zł była w biedronce :) i działa jak za 7 zł :wallbash: ale grunt, że działa :decayed:

Panowie: mamy lato, fajna pogoda. Zastanawiam się, czy ktoś z was nie chciałby dołączyć do prac przy takim modzie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86651.0

nie ukrywam, że pomoc by się przydała.. a zwłaszcza narzędzia ;) Co wy na to?

Przy okazji można coś także pogmerać przy innym samochodzie - w kupie siła ;)

Opublikowano

jest i Karol :cool1: yO!

:drunk: juz 2 tygodnie je montujemy :decayed:

ja myślałem o tej sobocie :travolta:

Siemka :hi:

co tam jak tam

Maxym, Adrian nie może Ci oddać tych lusterek bo co w sobotę zamontujemy!

A gdzie Ty je kupowales? w ASO? ile kosztowaly?

ASO tylko ASO, zamienniki są do pupy :bicz:

180zł prawe i 240 lewe

"ALBO GRUBO ALBO WCALE" :punk: :punk: :punk:

Opublikowano

jest i Karol :cool1: yO!

:drunk: juz 2 tygodnie je montujemy :decayed:

ja myślałem o tej sobocie :travolta:

Siemka :hi:

co tam jak tam

Maxym, Adrian nie może Ci oddać tych lusterek bo co w sobotę zamontujemy!

A gdzie Ty je kupowales? w ASO? ile kosztowaly?

ASO tylko ASO, zamienniki są do pupy :bicz:

180zł prawe i 240 lewe

"ALBO GRUBO ALBO WCALE" :punk: :punk: :punk:

tyle zes zaplacil za lusterka? i ile za nie chciales?

Opublikowano

witam ma ktoś z was pożyczyc kabelek obd1 lub przejściówke z obd2 na obd1,musze ojca b4 zwagowac a nie ma czym.pozdrawiam

Opublikowano

Ja mam taka przejściówkę, dla Grześka (Czaja77) :)

Opublikowano

to ja napisze do grzeska może pożyczy :)

Opublikowano

Witam!!

Po długiej nieobecności.. ciągle w rozjazdach ostatnio :thumbdown:

Dobrze, że Andrzej ma rozdziałkę ;) Ale już sobie kupiłem jak coś - za 7 zł była w biedronce :) i działa jak za 7 zł :wallbash: ale grunt, że działa :decayed:

Panowie: mamy lato, fajna pogoda. Zastanawiam się, czy ktoś z was nie chciałby dołączyć do prac przy takim modzie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=86651.0

nie ukrywam, że pomoc by się przydała.. a zwłaszcza narzędzia ;) Co wy na to?

Przy okazji można coś także pogmerać przy innym samochodzie - w kupie siła ;)

boj sie Boga chopie!!

nie montuj drewna!

bo to Ci w ogole nie przypasi:/

za***isty mod jaki moglbys zrobic to zdjac te dekory ktore masz i pomalowac je na super czarny polysk, cos a'la lakierem fortepianowym, to duzo lepiej bedzie u Cebie wygladalo niz pseudo drewno,

that's my opinion

Opublikowano

Adrian święta racja :good:

Opublikowano

Ja mu też tłumaczyłem że drewno jest fee... ale chłopak uparty :P

od biedy karbon mozna kupic i przeleciec żywicą, bedzie i ladnie i karbonowo-sportowo ;)

A i podobno drewniane listwy zakupione i czekaja na montaz, pewnie sie klimatu limuzyny w drewnie zachcialo ;)

A Adrian, ile placisz kwiatkowi za lusterka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.