Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrzypek jakie TY masz zdolnosci artystyczne :):cool1:

Tak jak napisała nasz VIP podpinaj temat :naughty: i chłopaki z Elblaga moze tez podsuna jeszcze jakis pomysł i wspolnymi siłami ogarniemy temat :)

Firme mozemy poszukac np.: w Olsztynie, Elblągu czy Ostródzie :wink4: No i czy chcemy wyszywany nadruk czy ten termiczny :mysli: Wyszywany bedzie drozszy ale dłuzej wytrzyma :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie sprawdzic klime bo przestała u mnie działac bład klimatronika 22.1 prawdopodobnie to tylko nabicie klimy ale gdzie robia tanio i solidnie.pozdrawiam

Opublikowano

siema :hi:

Grzechu sorki, że nie wpadłem z tym fokusem do Ciebie ale po przyjeździe do domu jeszcze zrobiłem 2-3 driny z łychy :evil:

projekt koszulki "by Skrzypek" dla mnie OK, grunt, że nasze motto jest w odpowiednik miejscu![br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 18:56_________________________________________________

:hi:

panowie gdzie sprawdzic klime bo przestała u mnie działac bład klimatronika 22.1 prawdopodobnie to tylko nabicie klimy ale gdzie robia tanio i solidnie.pozdrawiam

ja oddałem fokusa do AUKOKLIMATYZACJI - naprzeciwko MAKRO tam gdzie myjnia SPEED. Za nabicie 150 zygfrydów.

Opublikowano

ja oddałem fokusa do AUKOKLIMATYZACJI - naprzeciwko MAKRO tam gdzie myjnia SPEED. Za nabicie 150 zygfrydów.

jutro sie przejade do nich niech sprawdza co i jak :hi:
Opublikowano

Co do koszulki to najlpeiej powiesic temat bo my tu piszemy a chłopaki z ELB u siebie :naughty: a tak to bedzie wszytsko w 1 watku :good:

Opublikowano

Co do koszulki to najlpeiej powiesic temat bo my tu piszemy a chłopaki z ELB u siebie :naughty: a tak to bedzie wszytsko w 1 watku :good:

:good::decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 20:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/warminskomazurskie/all_regionalne_koszulki_klubowe-t140870.0.html;new#new :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Normalnie zaskoczyłes mnie teraz :cool1:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Grzesiu jak tam sie stało w koreczku :decayed::naughty:

Opublikowano

Grzesiu jak tam sie stało w koreczku :decayed::naughty:

etam taki koreczek

klima jest i wszystko gra :)

Opublikowano

ja to bez klimy szybki w doł i predkosc patrolowa :decayed: tzw wozonko :polew: :polew:

Opublikowano

ja to bez klimy szybki w doł i predkosc patrolowa :decayed: tzw wozonko :polew: :polew:

taaaaa paliwka szkoda :kox:

Opublikowano

nie kozacz bo Tobie pali tyle teraz co 1.8T :polew: :polew:

Grzesiu a TY mnie wogole widziałes jak Cie mijałem ?? :naughty:

Opublikowano

ja nie ale Monika.

kurcze szukam tego auta i lipa.

Opublikowano

Co nic ciekawego nie ma ?? :confused4:

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13810864

może takie coś? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 22:44_________________________________________________

Co nic ciekawego nie ma ?? :confused4:

fabia walona ,corsa złom,dzisiaj golf4 padlina i na pykałem juz ze 25o kil na to :gwizdanie:

Opublikowano

Witam może jest ktoś chętny na felgi stalowe 15” z oponami zimowymi + śruby,mam tez na sprzedaż oryginalne kołpaki do audi a4

Opublikowano

Adrian dobrze ze trabiłes bo juz przysypiałem na tym skrzyzowaniu :decayed::naughty:

Opublikowano

Dziś na spocie byli obecni:

1. Paulina i Marcin - perła B4 sedan :)

2. Tomek - tomkom1 - C4 Avant

3. Kolega z Coupe 2.8q: rozmawialiśmy 3 maja 2009 ok godz 13.00 na Skandzie - mam przekozacką pamięć do cyferek, nie do imion :D

4. Żaneta i Paweł

5. Aleks - nr 1 spotu

6. Adrian - ten od pieska ;)

7. Paweł V6 - czerwony avant B4

8. Kwiatko - Tojota drajwer

9. Paweł 1702 z kolegą - srebrny B4 Avant

10. Taktuś (VIP) - srebrne A4 Avant

11. Zaleczek - stary imprezowicz

12. Marian z kolesiem :D

Kilka zdjęć:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/SpotOlsztyn04Lipca2010#

Opublikowano

Dzięki Marian, Twoje podsumowanko dnia wymiata :good: :good: :good::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.