Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac :decayed:

coś ostatnio dni szybko lecą :wink4:

wieczorami w garażu często dłubię i wracam zmęczony :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taa dłubiesz chyba palcem po puszce :beer1: :decayed: :decayed: :decayed::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac :decayed:

coś ostatnio dni szybko lecą :wink4:

wieczorami w garażu często dłubię i wracam zmęczony :polew: :polew: :polew:

Aż taki awaryjny ten nowy AJM ? ;)

Opublikowano

A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac :decayed:

coś ostatnio dni szybko lecą :wink4:

wieczorami w garażu często dłubię i wracam zmęczony :polew: :polew: :polew:

Aż taki awaryjny ten nowy AJM ? ;)

AJM jest debeściak i tfu tfu na razie wszystko jest OK :kox:

Ktoś od czasu do czasu przyjedzie, ostatnio hamulce w 80-tce robiłem... i nawet hamuje :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac :decayed:

coś ostatnio dni szybko lecą :wink4:

wieczorami w garażu często dłubię i wracam zmęczony :polew: :polew: :polew:

Aż taki awaryjny ten nowy AJM ? ;)

AJM jest debeściak i tfu tfu na razie wszystko jest OK :kox:

Ktoś od czasu do czasu przyjedzie, ostatnio hamulce w 80-tce robiłem... i nawet hamuje :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

no to :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Czytałem o chęci spata piwnego,

mnie niestety ta sobota nie pasuje,

ale na to nie patrzcie, doooooo przooooodu wiaaaara :decayed::kox::decayed:

Opublikowano

Nie no ten nasz VIP to znowu sie nie popisał :decayed: Ani to na spoty fura a ni na spoty piwne :) Chyba trzeba jakas degradacje zrobic do newbe :polew: :polew:

Opublikowano

jakby tak Taktus pobyl przez tydzien poczatkujacym to i nastepnym razem zadnego spotu by nie ominal:P

wlasnie, co do soboty, to kto sie pisze na 100%:

-ja :kox:

-Załek

kto jeszcze :dance2: ?

Opublikowano

Nie no ten nasz VIP to znowu sie nie popisał :decayed: Ani to na spoty fura a ni na spoty piwne :) Chyba trzeba jakas degradacje zrobic do newbe :polew: :polew:

:) :) :):tongue4:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 19:42_________________________________________________

jakby tak Taktus pobyl przez tydzien poczatkujacym to i nastepnym razem zadnego spotu by nie ominal:P

wlasnie, co do soboty, to kto sie pisze na 100%:

-ja :kox:

-Załek

kto jeszcze :dance2: ?

90%

Opublikowano

dociagnij do 100% i bedzie jedwabiscie :decayed:

Opublikowano

Bedzie kunsztownie i zacnie :decayed:

Opublikowano

5 ciastek tyryryryr 5ciastek :>

Opublikowano

widziales w strefie smiechu: "ala nie wali mu paly, mlody sam wie, normalnie" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a teraz cos w przerwie meczu :decayed:

Opublikowano

Nasza reprezentacja nawet z takimi dziewczynami by nie miała szans :)

Ale co innego z Francja czy Włochami.. oj nie popisali sie, nie popisali :P

Opublikowano

Ja tez bym nie miał bo jak by biegły na mnie to bym zamiast biec to patrzył :slina:

Żabojady było do przewidzenia ze odpadną :evil:

Makaroniarze tez nic nie pokazali tylko płakali jak C.Ronaldo :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

na spota piwnego to ja z chęcią sie pisze.tylko gdzie i kiedy?

:hi:

Opublikowano

spot piwny z mojej strony na 100% :good:

"ALBO GRUBO ALBO WCALE"

Grześ nie pitol mi tu, że jakieś 90%, chociaż niech klubowicz się pojawi. Ktoś z zarządu być musi.

Opublikowano

Zarząd Imprezowy = Karol i ZaleczeQ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.