Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety nie miałem jak załatwić transportu powrotnego do domu :wallbash: już nawet pociągiem chciałem jechać ale ostatni do Ostródy jest o 20:36 to bez sensu ;( może następnym razem coś się uda załatwić :confused4:

było fajnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

No spoko było :decayed:

Tylko nastpenym razem dzwonimi po takse bo 62 zl spod wys bramy na złota i pod HB to przegiecie pały :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: to tak jak Grzesiu ostatnim razem :decayed: ale fajnie było w tym bałkańskim zarciu jak powiedziałem Jeb.. Warszawe i koles od razu masz cos do Warszawy :polew: :polew: odezwał sie Warszawiak*

* koles z oln studiujacy w wa-wce :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa, ta taxa to mega przegiecie :angry: wychodzi na to ze w olsztynie trzeba olac wszystko i zostac taxowkarzem :gwizdanie:

spocilismy sie fajnie i milo:D mnie sie podobalo, jak zwykle, to wszystko dzieki Wam chlopaki, buziaki:* :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wstałem z rana pojechałem na giełdę ,i nic nie znalazłem :confused4:

jutro obadam dokładnie ta fabię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wstał rano bo wodki nie było :polew: Grzesiu ta blondyna z bliska to wogole szału nie robiła :wink4: tapety tyle ze rano wstaje i agregatem do tynkow na twarz se nakłada :cool1::decayed:

chłopaki a dlaczego te miłe panie z "po prostu" nam zamkneły pub :disgust: pwnie bały sie ze jak wrocimy najedzeni to bedziemy siedziec do 5 :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 19:09_________________________________________________

spocilismy sie fajnie i milo:D mnie sie podobalo, jak zwykle, to wszystko dzieki Wam chlopaki, buziaki:* :polew:

Było prze sweeta$nie :decayed: tylko szkoda ze nie mamy zadnej sweet foci i bysmy ja na nk wstawili :polew: :polew: :polew: i pozniej bysmy prosili o przesweetasne komcie :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, widzę impra się powiodła :naughty:

widziałem dziś Adriana, żywy był i całkiem w formie, także dżamp chyba nie był taki okrutny :decayed:

widziałem też Monikę naszą lilianę na Dworcowej, jechałem najpierw za Nią, później przed Nią, miała całe auto w kobietach :decayed: :decayed: :decayed:

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, cale auto w kobietach miala,a na spota z tymi "bagazami" nie wpadnie :bicz:

a Mareczku,bylo dobrze, calkiem grubo,a w formie juz bylem bo to po poludnie pozne bylo, jak sie spi do 12tej to sie wstaje jak mlody Bog :decayed:

nastepnego razu nie mozesz przegapic, bo bez Twoich ukladow w "po prostu" nie mamy jak balowac do rana :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie fajne dziewczyny były a zamkneły pub :naughty: specjalnie jarałem co 5 min zeby przychodziły do naszego stolika i wymieniały popiołki :) :) :):tongue4: :tongue4:

Adrian, Monika to z towarami mogła wpasc do poprostu :naughty: :naughty:

A tak wogole Adrian to fajnie pomagałes pani otwierac okno w po prostu Jaki dzentelmen z Ciebie :decayed::naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z koszulkami może by na letni zlocik już w nich pojechał :cool1:

To już nasz Vip musi temat ogarnąć do końca - z tego co widać za wielu chętnych nie ma ;( [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 10:03_________________________________________________

widziałem też Monikę naszą lilianę na Dworcowej, jechałem najpierw za Nią, później przed Nią, miała całe auto w kobietach :decayed: :decayed: :decayed:

"towarek" niestety lekko po 50-tce - jakby miały zapłacić za taxe tyle co Wy - to wolały jechać ze mną (zapiąć pasy!, nie palić!, nie gadać!, muza na full !!! :evil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chetni sa bo nawet chłopaki z Elblaga sie pytali :naughty: tylko 3ba ogarnac projekt :chytry: Nasz szanowny VIP napewno w tym pomorze :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chetni sa bo nawet chłopaki z Elblaga sie pytali :naughty: tylko 3ba ogarnac projekt :chytry: Nasz szanowny VIP napewno w tym pomorze :decayed: :gwizdanie: :cool1:

rzucajcie pomysły a na pewno coś wspólnie wymyślimy:) samo wykonanie to już pikuś, jest mnóstwo firm które się zajmują tematem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firme juz Monika zarzuciła :) chodzi o projekt :confused4:

może coś takiego??? :wink4:

http://img412.imageshack.us/img412/8813/mapagot3.jpg

wyrażajcie swoje opinie, trzeba w końcu ruszyć temat :tongue4:

może macie jakieś inne pomysły? dawać dawać szkoda czasu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firme juz Monika zarzuciła :) chodzi o projekt :confused4:

może coś takiego??? :wink4:

http://img412.imageshack.us/img412/8813/mapagot3.jpg

wyrażajcie swoje opinie, trzeba w końcu ruszyć temat :tongue4:

może macie jakieś inne pomysły? dawać dawać szkoda czasu :>

super, właśnie o to chodziło,

trzeba nam ujrzeć żeby zagłosować :naughty:

Michał, zakładaj nowy wątek z ankietą, poinformuj ludzi z Elbląga , może wyczarujesz jeszcze kilka projektów ( ja jestem w to cienki :decayed:),

kilka projektów + ankieta i na koniec poszukamy najlepszą firmę która Nam to wykona :good: :good: :good:

sorry, ale ostatnio ja zalatany jestem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...