Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał tak tylko słyszałem, na 100% to nie wiem, ale fakt wyglądają rewela

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i włąsnie wiesz zastanawiam sie :decayed: bo Tate policja złapie i bedzie płakał mi pozniej ze codziennie policja go łapie :polew: :polew: :polew:

Ogolnie wiem za te HIDy to łapia jak nie ma soczewki, samopoziomowania i sprysków :) ale ja mam wszystko ori i tylko te zarowki chcem zmienic :)

Wczoraj nawet jak porównywałem swoje 4300 do kumpla 6000 to az takiej duzej roznicy nie ma :naughty: bo juz 8000 to juz za mocna niebieska poswiata i za to mogą dowod zatrzymac :evil:

Żarówke to chyba mam d1s :) tylko teraz sie zastanawiam jakiej firmy brac bo chinola to tak niezbyt chce :no: wole dac troche wiecej ale za cos porzadnego :naughty:

Opublikowano

... tylko teraz sie zastanawiam jakiej firmy brac bo chinola to tak niezbyt chce :no: wole dac troche wiecej ale za cos porzadnego :naughty:

i tak powinno być :good:. Zapłacić raz porządnie i mieć problem z głowy. a nie, później smęcić, że kasa wydana a efekt zerowy

Opublikowano

Nie no tak ALBO GRUBO ALBO WCALE :decayed: ale tak na serio to ja nie znam sie na tych zarowkach i nie wiem jakiej firmy mam brac ma ktos z was jakies wieksze doswiadczenie ?? :gwizdanie:

Opublikowano

NA MNIE NIE LICZ :>

pogadaj z Grześkiem on ma aftermarketowy xenon

Opublikowano

NA MNIE NIE LICZ :>

UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE MOJ XENON KWIATKA JEBIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE MOJ XENON KWIATKA JEBIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good: masz rację :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty:

btw ja z wypadem w sobotę na wspólne browarkowanie. Kto się pisze? i czy z laskami idziecie czy nie?

Opublikowano

Ja bez :polew::decayed: standardowo[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 16:08_________________________________________________Grzesiu tez sie pewnie pisze tylko bez flaszek juz :naughty:

Opublikowano

pitu pitu teraz któryś z Was stawia :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Siemka , co tam gdzie tam :hi::kox:

Opublikowano

obleci

francja - rpa 1-2 :oklaski: :good:

Opublikowano

NA MNIE NIE LICZ :>

pogadaj z Grześkiem on ma aftermarketowy xenon

allegrowy hid :) a nie :cool1:

Opublikowano

Mam prośbę. Może ktos podac namiary na osobe lub firme ktora dobrze i w rozsądnej cenie zakłada alarmy do samochodów?

Zna ktos tą firme lub testował te żarówki?

http://moto.allegro.pl/item1056111523_h6w_bax9_do_aut_z_komputerem_bmw_mercedes_audi_vw.html

Opublikowano

Grze$ jest pracownikiem radia Ojca Rydzyka tyle wam powiem :decayed:

Opublikowano

Grze$ jest pracownikiem radia Ojca Rydzyka tyle wam powiem :decayed:

a rozgrzeszenie dostałeś? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No jasne ze tak :decayed: przeciez ja grzeczny chłopak jestem :naughty:

Opublikowano

No jasne ze tak :decayed: przeciez ja grzeczny chłopak jestem :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Jak spie :polew:

Opublikowano

co do soboty to ja na 100%

Opublikowano

Adrian Adrian na 100 % :decayed: Firma Firma na 100 % :polew: :polew: :polew::naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.