Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

No i włąsnie wiesz zastanawiam sie :decayed: bo Tate policja złapie i bedzie płakał mi pozniej ze codziennie policja go łapie :polew: :polew: :polew:

Ogolnie wiem za te HIDy to łapia jak nie ma soczewki, samopoziomowania i sprysków :) ale ja mam wszystko ori i tylko te zarowki chcem zmienic :)

Wczoraj nawet jak porównywałem swoje 4300 do kumpla 6000 to az takiej duzej roznicy nie ma :naughty: bo juz 8000 to juz za mocna niebieska poswiata i za to mogą dowod zatrzymac :evil:

Żarówke to chyba mam d1s :) tylko teraz sie zastanawiam jakiej firmy brac bo chinola to tak niezbyt chce :no: wole dac troche wiecej ale za cos porzadnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko teraz sie zastanawiam jakiej firmy brac bo chinola to tak niezbyt chce :no: wole dac troche wiecej ale za cos porzadnego :naughty:

i tak powinno być :good:. Zapłacić raz porządnie i mieć problem z głowy. a nie, później smęcić, że kasa wydana a efekt zerowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak ALBO GRUBO ALBO WCALE :decayed: ale tak na serio to ja nie znam sie na tych zarowkach i nie wiem jakiej firmy mam brac ma ktos z was jakies wieksze doswiadczenie ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA MNIE NIE LICZ :>

UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE MOJ XENON KWIATKA JEBIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UMIESZ LICZYC LICZ NA SIEBIE MOJ XENON KWIATKA JEBIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good: masz rację :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty: :naughty:

btw ja z wypadem w sobotę na wspólne browarkowanie. Kto się pisze? i czy z laskami idziecie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez :polew::decayed: standardowo[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 16:08_________________________________________________Grzesiu tez sie pewnie pisze tylko bez flaszek juz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA MNIE NIE LICZ :>

pogadaj z Grześkiem on ma aftermarketowy xenon

allegrowy hid :) a nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Może ktos podac namiary na osobe lub firme ktora dobrze i w rozsądnej cenie zakłada alarmy do samochodów?

Zna ktos tą firme lub testował te żarówki?

http://moto.allegro.pl/item1056111523_h6w_bax9_do_aut_z_komputerem_bmw_mercedes_audi_vw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grze$ jest pracownikiem radia Ojca Rydzyka tyle wam powiem :decayed:

a rozgrzeszenie dostałeś? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne ze tak :decayed: przeciez ja grzeczny chłopak jestem :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Adrian na 100 % :decayed: Firma Firma na 100 % :polew: :polew: :polew::naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________A co z naszym VIPem bo ostatnio cos go nie widac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...