Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka z wieczora :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

200 zł i 6pkt moje dzisiejsze zdobycze :decayed: ale warto było zaliczyc kreske :wink4:

Opublikowano

:hi:

200 zł i 6pkt moje dzisiejsze zdobycze :decayed: ale warto było zaliczyc kreske :wink4:

no proszę - widzę że się nie nudzisz ;)

Opublikowano

Ale warto było nie bedzie mi tu zaden dres w E36 obrazac :audi::evil: :evil:

Opublikowano

Ale warto było nie bedzie mi tu zaden dres w E36 obrazac :audi::evil: :evil:

:good: i tak powinno być :audi::a4fan:

Opublikowano

No kur.. jade sikorskiego a tu mi jakis zj** genetyczny siedzi na zderzaku i swieci hidami z allegro :kwasny: juz mi gul skoczył bo oslepiał mnie masakratycznie :wallbash: no to jade dalej a on wyprzedził mnie i sie patrzy na mnie no to ja z 4 na 3 i ogien on za mna no i spotkalismy sie na ostatnim skrzyzowaniu przy realu w strone jarot i gada do mnie jakis sterydziaz i pier**li ze audi to c**jowe a bi em dablju to za***iste fury :decayed: :decayed: :decayed: no i mowi ze co mam pod maska i mowie ze 1.8T a on " takiego jeszcze nie objechałem ale chetnie to zrobie" k**wa jak mi gul skoczył to ch.... no to mowie lecimy na zielonym i sie wyjasni, pytam sie od razu co on ma i mowi ze 320 no to mowie ok lecimy :wink4: no i c**j zielone no i ogien 1,2,3 ,pakuje 4ke patrze a zdaleka kamizelka odblaskowa na blacie 130 i hebel ale mnie c**j ustrzelił :confused4: i miałem 87 :decayed: a ten steryd biedny nie widział policjanta i mu wyszło 120 :polew: i dostał 500zł i 10 pkt :naughty: A policjant był na koniec najlepszy i sie pyta " no i kto wygrał" a ja mowie ze ja :naughty: a policjant mowi no i dobrze Audi lepsze bo bmw to wiesniakowoz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: myslałem ze jebne na cyce :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobre dobre zaleczeq :good:

Opublikowano

Dzieki staram sie godnie reprezentowac klub :cool1:

Przeciez nie bedzie Bi Em Dablju pluc :audi: w twarz :decayed::tongue4:

A w zime to juz wogole Audi rules :naughty::decayed:

S5IyS.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Co tam chłopcy ?

Ale słoneczko dziś w Olsztynie jest :)

Opublikowano

Siema pijaki co tam :naughty:

Opublikowano

Dziś mnie nic i nikt znad wody nie wygoni :evil:

będę jak morświn leżał na piasku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dziś mnie nic i nikt znad wody nie wygoni :evil:

będę jak morświn leżał na piasku :polew: :polew: :polew:

i co :decayed: dziś chyba była powtórka z rozrywki (chyba że Cię zjarało :tongue4:), a jutro ...

niestety poniedziałek :decayed:

Opublikowano

Dziś mnie nic i nikt znad wody nie wygoni :evil:

będę jak morświn leżał na piasku :polew: :polew: :polew:

i co :decayed: dziś chyba była powtórka z rozrywki (chyba że Cię zjarało :tongue4:), a jutro ...

niestety poniedziałek :decayed:

no i mnie zjarało, z resztą co roku tak jest :decayed:

Opublikowano

Ja tam standardowo na krewetke :naughty: taki nowy krzyk mody :polew: promowany na Fashion TV :przebiegly:

Opublikowano

Kurde, wieczorem na Bartążku pijany PGR się budzi :evil:

Opublikowano
  • Autor
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.