Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie niestety nie bedzie :( tylko tam Grziesiu świeżynke nie stresować :evil:

Może już Karol bedzie :naughty::decayed: jak sie ogarnie po weselichu :)

btw. Karol fajne tam panny wchodziłydo koscioła do Ciebie na weselicho :cool1: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja akurat będę na poprawinach :kox: :kox: :kox: brajdak się żeni :>

Opublikowano

Ja to na chrzciny lece :)

Opublikowano

mnie na motopikniku nie bedzie, bo lece dzis wieczorem na tydzien nad nasze morze :kox:

niestety ticulcem bo audi jeszcze nie domaga, ale na spota 15-go pewnie wpadne,a potem juz tylko mini remoncik u Pawla w pitstopie i drzyjcie, wtocze sie na ulice :decayed:

yoyoyo!! :banan2:

Opublikowano

Panowie nie spimy lecimy :tongue4: :tongue4: Dzis widziałem Karola pod wysoka brama jak sie lansował na felach Adriana :decayed: a pozniej przy sylwetce Zbyszka wylukałem :) aa i jeszcze Marek standardowo na zapiekankach :cool1:

Opublikowano

Witam ponownie :)

Widze, ze spociki ciagle w tym samym miejscu i o tej samej porze, wiec postaram sie w niedziele podleciec, zobaczyc jak sie ekipa rozrosla. Mam nadzieje, ze przyjmiecie seata ;)

Jesli do poludnia uda mi sie zjechac z Ostrody po Reggae Festivalu to Was odwiedze :P

Pozdrowionka

Opublikowano

CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY CO ROBIMY Z TYMI KOSZULKAMI ??

Ja tam nie wiem - na spocie była cisza - a na forum "koszulkowym" też - Grześ mimo deklaracji zaspał :beach:

Opublikowano

Nic tylko wpierd.. i do lochu na łancuchy :tongue4:

Nie spac :wink4:

Etkowcy potrzebuje nr czesci :naughty:

nH0MA.jpg

Opublikowano

:oklaski: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

audit.th.jpg

Opublikowano

Nic tylko wpierd.. i do lochu na łancuchy :tongue4:

Nie spac :wink4:

Etkowcy potrzebuje nr czesci :naughty:

nH0MA.jpg

Załeczek jak zwykle zapomnialeś dołączyć załącznik :decayed:

o jaki silnik pytasz?

w czym rzecz?

i o co bangla? :polew:

Opublikowano

ja tam zdjecie dodałem i je widze :tongue4: no jak to jaki najlepszy z najlepszych 1.8T :gwizdanie: no musze kupic wezyk bo sie zesrał i lewe powietrze motor łapie :confused4:

jutro zrobie dokladne zdjecie i wstawie :naughty: a co Ty Mareczku fotki nie widzisz?? załacznik jest widoczny :cool1: czyli jest kunsztownie i zacnie :naughty:

Opublikowano

Łoł a już myślałem, że wszyscy poumierali tutaj :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Łoł a już myślałem, że wszyscy poumierali tutaj :tongue4: :tongue4:

no przez 4 dni ostra pucha była tzw bida z nedza :kox: juz myslałem ze nas Elblążaki dogonia :):polew:

Opublikowano

elo dzieci smieci, gdziescie byli, coscie robili?? :decayed:

bo widze ze cisza i posucha tutaj u nas straszna,

btw, te forum na prawde uzaleznia, ledwo wtoczylem sie do domu, rzucilem walizki i odpalilem kompa :decayed:

Opublikowano

A Karol w miedzy czasie codziennie objezdzał starowke po 5 razy na Twoich felach :decayed::lol1: :lol1:

Opublikowano

witam

Panowie szukam całych kół 5na 100 do a3 pasują od golfa 4,potrzebuję na podmianę na dosłownie30 minut,bo cos mi huczy i wulkanizator twierdzi ze to wy ząbkowane opony ??????????

Opublikowano

Grzes odpalaj etke i sprawdz mi nr czesci ze zdjecia wyzej :decayed:

Opublikowano

grzes uderzaj do kwiatka, on ma fajne fele aktualnie,a z tego co kojarze to jest tam na nich rowniez rozstaw 5x100 :kox:

Opublikowano

grzes uderzaj do kwiatka, on ma fajne fele aktualnie,a z tego co kojarze to jest tam na nich rowniez rozstaw 5x100 :kox:

ale ma je luzem czy na aucie? :)[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 20:55_________________________________________________

Grzes odpalaj etke i sprawdz mi nr czesci ze zdjecia wyzej :decayed:

nie dam rady bo Etki nie mam na stacjonarnym a lapka brak :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.