Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz skonczylo sie :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema parówki :decayed:

Opublikowano

Siema parówki :decayed:

:mysli: :mysli:

:ssij::siema::ssij:

Opublikowano

Dziś miałem spotkanie z Meganka :naughty: na szczescie sie przyfarciło :rolleyes:

Opublikowano

hejka !

Dziś miałem spotkanie z Meganka :naughty: na szczescie sie przyfarciło :rolleyes:

zaczął ci kopcić czy co :naughty: ?

Opublikowano

hejka !

Dziś miałem spotkanie z Meganka :naughty: na szczescie sie przyfarciło :rolleyes:

zaczął ci kopcić czy co :naughty: ?

To nie gnojowóz takze nie kopci :naughty::decayed:

A wogole co to za swieto ze sie pokazałes na forum bo dawno Cie nie było :P:P :mysli:

Opublikowano

no nie przesadzajmy - że nie spamuje jak ty, to nie znaczy że nie czytam ;)

Opublikowano

salut!

nie pochwaliles sie Zbychu gdzie zderzak odczepiles, temat przemilczany nie znaczy ze zapomniany :tongue4:

pochwale sie, dzis bylem na pierwsze lekcji francuskiego :D

bede lepszy niz lech roch pawlak :polew:

żelipapąde tupąde :kox:

Opublikowano

pochwale sie, dzis bylem na pierwsze lekcji francuskiego :D

ooo..? francuski?? Marta wreszcie się wzięła za Ciebie? i chce mieć jakiś pożytek? nauka przez przyjemności.. :decayed: :decayed: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew:

w takim to ja specem od gimnazjum juz jestem :polew:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 21:43_________________________________________________oo siema spamery

!

4lo, co sie nie udzielasz, btw bylem dzis u Ciebie w miescie:D :kox:

Opublikowano

taki :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

na national geographic pokazuja jak sie czesc po czesci buduje murcielago, wlasnie pokazuja jak sie robi kute alusy, zajebioza

Opublikowano

Przeciez lambo nie jedzie :decayed: ja tam ogladam ekipa Z New Yersey :naughty: sa imprezy, sa dupeczki :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

dziecko Mtv :decayed:

Opublikowano

eee gosciu myslisz ze mi wjedziesz na psyche :decayed: ja mam twarda banie łysy słyszysz :cool1::decayed::D

Opublikowano

eee, bez wyzywania i bez wysmiewania :tongue4:

lyse jest sexy

:decayed:

Opublikowano

eee, bez wyzywania i bez wysmiewania :tongue4:

lyse jest sexy

:decayed:

wiem ze sexy :naughty: jak ostatnio se ogoliłem to tez wydaje sie byc sexy :polew::dance: :dance: :thumbup:

Opublikowano

nie pochwaliles sie Zbychu gdzie zderzak odczepiles, temat przemilczany nie znaczy ze zapomniany :tongue4:

ale o co chodzi ?

Opublikowano

ooo jestes lysy :decayed:

tzw. mod niskobudzetowy :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:04_________________________________________________no w niedziele Cie widzialem zbychu wyjezdzales z reala w kierunku miasta i miales lewy naroznik zderzaka odczepiony:>

Opublikowano

no moze nie je jestem łysy :decayed: ale on jest łysy na 100 % :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.