Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

stoi pod blokiem, ale przejechalem sie ticulcem adasia i jego to normalnie rwie asfalt. zamowie na allegro reperaturke pompy ham. i mam nadzieje bedzie git:)

a Marta zdala egzamin, takze uwazajcie moi drodzy, juz niedlugo nowy postrch szos sie wytoczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

mi pasuje, adrianowi tez pasuje :)

to miłej zabawy :)

mi nie pasuje :confused4:

ZNOWU jakas szafe masz do montazu ?? :decayed:

w sumie mi pasuje piatek i sobota :cool1: takze ustalmy dzien i tyle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o nas to wygląda tak:

w sobotę mam do roboty świnkę i nie ma bata bym tego nie pchnął wreszcie. Dziewczęta mają zajęcia w weekend - w sobotę na 8 rano, w niedzielę na 9.40 i lżejsze lekcje.

Reasumując:

1) piątek - przyjdziemy w sumie by się pokazać - wpić 1 piwko, ja może ze dwa w ramach szaleństwa i wsio

2) sobota - ja mogę chlać, dziewczęta siorbną coś niecoś. Nam bardziej pasuje sobota.

Więc ludziska - jak robimy? - czas goni.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie będę mącił z piątkiem,

trzymajmy się soboty

a ponieważ w sobotę będę mógł wpaść na 50% to niech ktoś z pewniaków sobotnich zamawia ( czy też bez zamawiania) stolik w tej czy innej knajpie,

mnie wsio rybka,

NA PRZYSZŁOŚĆ:

USTALIMY Z CO NAJMNIEJ DWUTYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM DATĘ I MIEJSCE SPOTA PIWNEGO, TAK ABY KAŻDY MÓGŁ ZAPLANOWAĆ !!!

I NIE BĘDZIEMY ZMIENIAĆ NIC NA DWA DNI PRZED SPOTEM !!!

RZEKŁEM !!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK I NEICH TAK SIE STANIE JAK RZEKŁ NASZ VIP :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:21_________________________________________________MARECZKU ALBO GRZE$ REZERWUJCIE STOLIK TEN CO ZAWSZE W "PO PROSTU" NA SOBOTE i ch.. koniec kropka :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**jowka, mi bardziej pasil piatek, ale okejo, jak trzeba to bede i w sobote, chociaz z tego co widze to poza mayhemem to zadnego inego pewniaka nie ma. takze nie wiem jak to wypali

zawsze mozna w niedziele norlamnie na rus podjechac, najebac sie i wrocic z night ridersami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamawiam stolik na 20:00 na sobotę!!!będę z Moniką [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:23_________________________________________________oczywiście w PO PROSTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kur.. KUNSZTOWNIE I ZACNIE :):naughty: Do Macka 3ba sie odezwac bo ejszcze z nami nie był na spocie piwnym :naughty:

Maciek łeeeeeee arrrr ju ???? :lol1: :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis spotkalem macka w kortowie, rozmawialem o piatku to sie wykrecal czarnymi rytmami w pinezce, ale o sobocie nie rozmawialem, takze trzeba go wyciagnac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz do niego nr to wez zadzwon :decayed:

W sobote jest striptiz w pinezce :) ale d*py chu.... we :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:17_________________________________________________Tak bedzie w sobote

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem pewny czy się nie wykręcę :( byłem z córą u lekarza i coś nie wiele pomagają jego leki więc jeżeli będzie mi gorączkować jutrzejszego wieczorka to o piwku zapominam, a do tego coś się teście zapowiadają.

nie chciałbym za bardzo mieszać, ale może jednak dacie namówić się na przyszłą sobotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech żona córeczke przypilnuje :decayed: Teściom powieedz ze cora chora i niech nie przyjezdzaja bo sie zaraza a TY wieczorkiem powiesz ze idziesz rezac dekory :naughty: i wpadniesz do nas na browarek :tongue4:

chwila moment i obmysliłem plan działania :good: :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:55_________________________________________________Taka bedzie jutro impreza Techno - Party in Uganda[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:58_________________________________________________Ten z gitara to nasz VIP :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To jak tam jutro... jest spocik :naughty:

Może ja z żoneczką się pojawie :gwizdanie:

Grzesiu będziesz ?????

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:30_________________________________________________

stoliczek zarezerwowany na godz 20 w Po Prostu :kox::)

Ty klubowicz dlaczego Ciebie nie widzę :decayed:

Mam nadzieję że znajdą się jeszcze miejsca dla Mnie i mojej Marzenki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...