Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pewnie ze tak wkoncu człowiek LEGENDA jestes :decayed:

:read::dziura:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:59_________________________________________________

o k... ! nawet Paweł się zjawi :gwizdanie:

Az kur... zapisze sobie w kalendzrzu jako swięto :naughty::decayed::polew:

Nooooo zapisz zapisz :gwizdanie:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:kox: no to ekipa mocnego pierdolniecia w komplecie :kox:
Opublikowano

witam ja też raczej zajde tylko z tym ze robie do 23 to tak po 23 powinienem byc.

Opublikowano

witam ja też raczej zajde tylko z tym ze robie do 23 to tak po 23 powinienem byc.

:):good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:21_________________________________________________Paweł z Marzenką :)

:good:

jak by to młody napisał ;ALBO GRUBO ALBO WCALE

Opublikowano

Mam nadzieję że znajdą się jeszcze miejsca dla Mnie i mojej Marzenki...

ha! jednak dało radę :decayed: i to jeszcze z żonką! :good: :good: No to Pawełek bardzo się cieszę :) nie dość że jutro razem robimy to jeszcze chlejemy :kox:

Pewnie Czajka Ci coś obiecał... :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

My oczywiście będziemy - sztuk 3 :) ale dziewczyny coś tam brzęczą, że alladyn był lepszeszy bo tam można było potańczyć.. :gwizdanie:

Opublikowano

Alladyn to juz legenda,teraz jest tam przedszkole :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli Czajka z żonką, Pawełek też ze swą połówką (miłosną ;) ), ja z Moniką i Ewą, Zalążek :decayed: Adrian (Martę bierzesz?), zbychzz przyjdzie po 23 nas po domach porozwozić.. :naughty:

przeoczyłem kogoś? :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 21:29_________________________________________________

Alladyn to juz legenda,teraz jest tam przedszkole :polew: :polew: :polew: :polew:

??????????????? wtf???????? heh.. z drugiej strony.. jak tak na nas patrze.. byśmy dużo nie odstawali od poziomu.. :kox:

Opublikowano

Zalążek :decayed: :

Gosciu plask.gif:ssij: :ssij: :punish: :punish: :vava::takiego: tyle ci powiem

zapamietaj sobie Załek = bożyszcze olsztyńskiej starówki i :krol: melanżu

Opublikowano

tak.. jakoś.. mi się spamiętało.. :gwizdanie:

ktoś kiedyś rzucił i.. tak zostało.. u nas w domu nawet dzieci tak na Ciebie mówią :kox: :kox: :decayed:

ale ok, ok - będziemy się nawracać :notworthy:

Opublikowano

:polew: no no porządek musi być :polew:

no proszę.. proszę.. ! :good:

Koleżanka może przybędzie i nas do pionu poustawia? :naughty:

Opublikowano

no to jakbym nie dojechał to dobrej zabawy życzę

Opublikowano

eeeee rózowy nie wal w ch... :decayed::naughty:

Opublikowano

Ja z Kamilą też będziemy :drunk:

Opublikowano

jo bede sam, tzn mam nadzieje ze sie jakos dotransportuje z zaleczkiem, lub kwiatkiem :tongue4:

wlasnie, Karol, ja na tym wypiz*owiu nie mam zasiegu wiec wal na forum

Opublikowano

Ja z Kamilą też będziemy :drunk:

No to za***iście Maciek moze tez wpadnie :good:

Opublikowano

Ja z Kamilą też będziemy :drunk:

:good: :good: :good: i o to chodzi!!! :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Bedzie grubo :naughty: :naughty:

Opublikowano

heh.. niewąsko.. :naughty: :naughty:

dziewczyny już krzyczą, że na bauncy chcą :embarrassed:

ok,my już wychodzimy - do zobaczyska!! :hi:

Opublikowano

Ja dopiero ściągnęłam do domu i padam na twarz, a jutro musze wstać rano. Także dzięki za sugestie o "stawianiu" :gwizdanie: ale może innym razem :tongue4:

:polew: :polew: :polew: udanej zabawy Wiara

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.