Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i jak łykendujecie ? :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo tak :drunk: :drunk:

Opublikowano

sroda w palnik, czwartek zgon w lozku, dzis praca, sobota, niedziela studia :wallbash:

Opublikowano

kuźwa potrzebuję drabiny wyższej jak czteroschodkowa, ma ktoś pożyczyć ?

Opublikowano

kuźwa potrzebuję drabiny wyższej jak czteroschodkowa, ma ktoś pożyczyć ?

Ja mogę odkręcić od wieży jedną 5-cio metrową taką jak na filmiku i Ci pożyczyć. Tylko że powyżej 3m trzeba mieć badanie wysokościowe za 50zł :gwizdanie::

Tower Climbing like no other

Opublikowano

kuźwa potrzebuję drabiny wyższej jak czteroschodkowa, ma ktoś pożyczyć ?

Ja mogę odkręcić od wieży jedną 5-cio metrową taką jak na filmiku i Ci pożyczyć. Tylko że powyżej 3m trzeba mieć badanie wysokościowe za 50zł :gwizdanie::

http://www.youtube.com/watch?v=s_n3Dln4Y74

Aż mi się ciepło robi od samego oglądania :) nikt by mnie nie namówił na taka wycieczkę :P

Opublikowano

kuźwa potrzebuję drabiny wyższej jak czteroschodkowa, ma ktoś pożyczyć ?

Masz jeszcze potrzebę? I na jak długo :cool1: jak coś to pisz sms

Opublikowano

kuźwa potrzebuję drabiny wyższej jak czteroschodkowa, ma ktoś pożyczyć ?

Masz jeszcze potrzebę? I na jak długo :cool1: jak coś to pisz sms

Dzięki Moniu, potrzebę mam w zasadzie cały czas..., robiłbym to na okrągło... :gwizdanie: heh, dziś zrobiłem, podskakiwałem na drabinie - Michał trzymał :decayed:

kuźwa potrzebuję drabiny wyższej jak czteroschodkowa, ma ktoś pożyczyć ?

Ja mogę odkręcić od wieży jedną 5-cio metrową taką jak na filmiku i Ci pożyczyć. Tylko że powyżej 3m trzeba mieć badanie wysokościowe za 50zł :gwizdanie::

http://www.youtube.com/watch?v=s_n3Dln4Y74

Aż mi się ciepło robi od samego oglądania :) nikt by mnie nie namówił na taka wycieczkę :P

ciapciaki - wszedłbym wszędzie dopóki czegoś bym się trzymał, taki jestem, a nie wyglądam... wiem, wiem.... :polew:

Opublikowano

[...]

Aż mi się ciepło robi od samego oglądania :) nikt by mnie nie namówił na taka wycieczkę :P

To jest jeszcze lepsze:

Walk like a BOSS on 900ft tower

Opublikowano
:hi: co tam? :decayed:
Opublikowano

:hi: co tam? :decayed:

wtorkowy slalom :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza? :gwizdanie:

Opublikowano

zionie nuuda

Opublikowano

To ja sie pochwale :) zalozylem dzisiaj nowki tarcze Brembo i klocki Ferodo :) zadziwiajaco dobrze sie hamuje, nawet bez dotarcia :kox:

Druga sprawa to zakupilem lampki na przod poliftowe zespolone :) bo mi się druga lampa pobiła od latających kamieni, wiec obie do wymiany ;P

no i na poczatek xenon HID 5000K, zobaczymy jak to wyglada :)

A pozniej pokombinuje moze z wyrezaniem Bixenonu na soczewce jakiejs oryginalnej.

Moze ktos ma na sprzedaz silniczki regulacyjne do takich lamp zespolonych ? bo ori Boscha nie pasuja, pasuja od Punto II.

Opublikowano

po liftowe sa z soczewka ?? :)

Opublikowano

po liftowe sa z soczewka ?? :)

Dokladnie takie

1322156980

A z hamulcami mialem maly problem, zapiekla sie dolna prowadnica zacisku i zeżarło mi jeden klocek, a drugi prawie jak nówka :)

Opublikowano

no maxym w koncu sluszny mod :good:

Opublikowano

rezasz od razu spryski jak Grzesiek czy nie ?? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.