Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

100 LAT :drunk: :drunk: :drunk:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

100 Lat Skrzypek :drunk:

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki! :> :hi:

Opublikowano

Nie ma lipy !!!

Spocik dziś był na Rusi, obecni byli:

- Adrianus

- Załek

- ja

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ekipa mocnego pierdolniecia :kox: :kox:

Opublikowano

Chyba zbyt długo na Rusi nie staliście, bo zajechaliśmy z Hiszpanem chwilę po 15tej i już nikogo nie było :tongue4:

Opublikowano

15:10 juz odjezdzalismy :decayed:

Opublikowano

Ja miałem szczere chęci się zjawić, ale litr whiskey z sobotniej imprezy nie chciał tak szybko wyparować i zaniemogłem w łóżku pół niedzieli ;P

Opublikowano

Ja miałem szczere chęci się zjawić, ale litr whiskey z sobotniej imprezy nie chciał tak szybko wyparować i zaniemogłem w łóżku pół niedzieli ;P

nie powiem abyśmy aż tak zatęsknili :gwizdanie: :polew: :polew: :polew::wink4:,

a po litrze łiskacza to powinieneś przez tydzień z domu nie wychodzić :decayed:

Opublikowano

Albo Grubo, Albo Wcale :P

Opublikowano

Jak Ty mozesz pic łyche w takich ilosciach :decayed: ja to bym juz zygał 5 razy :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Grzesiek, mam u siebie takie czujniki jak opisane w linku, który podesłałeś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186173.0

ale mimo to lustra nie grzeją :decayed:, albo padły czujniki albo maty grzewcze

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Grześ, Karol a macie u siebie na wyświetlaczu antenkę zegara radiowego,

ja nie mam, ale kod wyposażenia mam: U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer,

więc zegar radiowy powinien być, aktywowaliście u siebie vagiem ?

Opublikowano

Marku powiem tak ,antenka na starym liczniku raz działała ,raz nie a na nowym jeszcze nigdy mi nie zgasła podobnie mam w a3 :good:

a co do lusterek kłóciłeś się że tak nie ma, :gwizdanie:,,a jednak jest :decayed:

Opublikowano

aa pamietam ta klotnie w po prostu :kox: jak sie fioletowy z rózowym dopadli :polew: :polew:

Opublikowano

a co do lusterek kłóciłeś się że tak nie ma, :gwizdanie:,,a jednak jest :decayed:

niby jest a nie działczy :decayed:

no ale wezmę się jak znajdę czas :good:

aa pamietam ta klotnie w po prostu :kox: jak sie fioletowy z rózowym dopadli :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

niektórzy twierdza, że nawet jak nie mam racji to mam rację :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

aa pamietam ta klotnie w po prostu :kox: jak sie fioletowy z rózowym dopadli :polew: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

niektórzy twierdza, że nawet jak nie mam racji to mam rację :gwizdanie: :decayed:

To tak samo jak miałem na logice :naughty:=> nie prawda ze prawda to prawda jest nie prawda i wywodzi sie z prawdy :polew: :polew:

Opublikowano

Marek u mnie antenka raz się świeci raz nie (jakoś trzeba z tym żyć)

Opublikowano

Witam i zapraszam :wink4:

STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!!

Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie :naughty:

Opublikowano

uuuuuuu :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: bedzie sie dzialo :decayed::wink4:

Opublikowano

To może i moja seria bez antenki się znajdzie :kox: :kox: :kox:

proszę, chociaż w listopadzie :nabijasie::zyzol::facepalm:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.