Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za życzenia :hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie - 100 lat Mareczku :>

Opublikowano
Opublikowano

będziemy takie na spotach naklejać jak ktoś stanie inaczej od reszty :polew:

Opublikowano

Ciekawe czy sa nacinane czy jako całosc :naughty: nacinane lepsze bo gorzej zdrapac bo ciagle sie rwie :):naughty:

Opublikowano

Siemka,

jaka tu cisza od paru dni!

Załek spamerze bierz się do roboty :decayed:

Opublikowano

pierdole_nie_robie2.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

witam panowie gdzie można kupić tani dobry akumulator?

mój tej zimy nie wytrzymał ale 7 lat to i tak za dużo wytrzymał

Opublikowano

Moj tez nie wytrzymał :naughty::decayed: ja kupiłem w PREMARZE na towarowej :decayed::naughty: odezwij sie do Grzeska bo tam jego kolega pracuje :) to zejdzie troche z ceny :kox: albo do Zbyszka on tam jakies znizki w Gordonie chyba miał :)

Opublikowano

Nie było mnie parenaaaaaście dni i nie załapałam się na imprę urodzinową naszego Vipa :przebiegly:

Ale lepiej późno niż wcale :naughty: Sto lat Marku :decayed:

Opublikowano

ty Młody czemu posty usuwasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

nie załapałam się na imprę urodzinową naszego Vipa :przebiegly:

EEE nie ma czego załować stypa była :naughty::decayed::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: wypili po 2-3 piwa i do domu bo tu zona tam dzieci jednym słowem

idzpan8yozz1c.gif

zadnego koksu

koks.jpg

wódki

finlandia.jpg

dziwek

dziwki.jpg

i kasyna

kasyno.jpg

:thumbdown: :thumbdown:

:naughty: :naughty: :decayed::)

Całe szczescie był ze mna moj paziu Adrianus i poszlismy na pozadny melanz

Oooooo taki

amnesia.jpg

amnesia_2.jpg

IBIZA.jpg

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:48_________________________________________________

ty Młody czemu posty usuwasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

bo nastapiła edycja :decayed:

Opublikowano

a ta Stypa była beze mnie,?czy jak? :gwizdanie:

Opublikowano

a ta Stypa była beze mnie,?czy jak? :gwizdanie:

napisałem wypiłes 2-3 piwa nastapiła bomba w Twojej głowie :decayed::naughty: i gadałes cos ze zona czeka i poszedłes :decayed::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzięki Monika :hi:

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

nie załapałam się na imprę urodzinową naszego Vipa :przebiegly:

EEE nie ma czego załować stypa była :naughty::decayed::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: wypili po 2-3 piwa i do domu bo tu zona tam dzieci jednym słowem

idzpan8yozz1c.gif

zadnego koksu

koks.jpg

wódki

finlandia.jpg

dziwek

dziwki.jpg

i kasyna

kasyno.jpg

:thumbdown: :thumbdown:

:naughty: :naughty: :decayed::)

Całe szczescie był ze mna moj paziu Adrianus i poszlismy na pozadny melanz

Oooooo taki

amnesia.jpg

amnesia_2.jpg

IBIZA.jpg

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 22:48_________________________________________________

ty Młody czemu posty usuwasz? :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

bo nastapiła edycja :decayed:

Michaś :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

powrót w wielkim stajlu

:polew: :polew: :polew:

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Natchnijcie mnie weną twórczą - bo mnie opuściła :decayed:

No nie mogę się zabrać do napisania wątku kaletkowego :blink::confused4::decayed:

Opublikowano

ale mietka pytka :naughty:

Ja TAKU$ Z GRODU ALLENSTEIN ZAPRASZAM NA JAKZE KUNSZTOWNY I ZACNY III ZLOT OLSZTYN - ELBLĄG - POMORZE -KUJAWY :wink4::decayed:

Impreza bedzie przednia wkoncu ALBO GRUBO ALBO WCALE :polew::tongue4:

Miejscówka: Kaletka

Termin Zlotu: .......

Program:Najebka , najebka i jeszcze raz najebka :)

Zakwaterowanie:.......

Koszta:.....

Lista uczesników:....

Organizatorzy :....

p.s Załka nie bedzie wiec nie bojcie sie trzody nie bedzie :decayed:

Opublikowano

p.s Załka nie bedzie wiec nie bojcie sie trzody nie bedzie :decayed:

???????????????????????????????????????????????????????????/

JAK TO QWA NIE BĘDZIE,

A KTO KOKS I DZIWKI ZAŁATWI!!!!!!!!!!!!

Załek nie pitol tylko spinaj poślady i widzę Cię w Kaletce!!

Bo inaczej :bicz3: :bicz::bicz2:

Opublikowano

No na dzien dzisiejszy nie jade bo mam wtedy egzaminy w szkole :( ale jak cos to beda was wspierał duchowo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.