Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i pokaż się na spocie, bo nikt już nie pamięta kto to zbychzz :decayed::wink4::decayed:

no własnie a kto to jest zbychzz ?? nie pamietam kto to nie pokazuje sie na spotach a rozowy jest :gwizdanie: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i pojechali po mnie :kwasny:

duży nawał spraw sprawił, że czasu ostatnio mało się zrobiło

ale na następny spocik może w końcu dotre ... (choć nie powiem, bo ostatnio się wybierałem ale niespodziewani goście mi się zjawili)

Opublikowano

pojazd musi byc :decayed::naughty::kox: ja rozumiem spot fura ale spot piwny oposcic :disgust::decayed::kox:

Opublikowano

a piwny będzie w połowie Marca................. :gwizdanie:

Opublikowano

np w ten weekend ?? :naughty::decayed: połowa połowy marca :evil:

Opublikowano

tylko nie w ten weekend ludziska :ranting1:

Opublikowano

tak patrzę w kalendarz i pasi chyba dopiero 19.03 :gwizdanie:

Opublikowano

SIEMAAAAA!!!!!!

dawno mnie nie bylo,a tu co?!?!!! raptem 3 strony zapisaliscie, o zesz Wy gamonie :bicz3:

widze ze trzeba sie ostro wziac do roboty,

apsencja spowodowana byla awaria komputera :wallbash:, poza tym 4 dni w lozku lezalem bo jakas pseudo grypa mnie dorwala,a i auto tez odpoczelo bo zastrajkowalo, ale juz wszystko gittarra

YO!

Opublikowano

SIEMAAAAA!!!!!!

dawno mnie nie bylo,a tu co?!?!!! raptem 3 strony zapisaliscie, o zesz Wy gamonie :bicz3:

widze ze trzeba sie ostro wziac do roboty,

apsencja spowodowana byla awaria komputera :wallbash:, poza tym 4 dni w lozku lezalem bo jakas pseudo grypa mnie dorwala,a i auto tez odpoczelo bo zastrajkowalo, ale juz wszystko gittarra

YO!

a co u Ciebie z Kaletką ?

Opublikowano

spokojnie, powoli, dopiero forum wlaczylem, sie przywitalem i juz na kaletce ozywiscie zapisalem:D

fajnie byc organizatorem, powiedz tylko Marku w czym pomoc, co zalatwic itd :hi:

Opublikowano

no witam, już myślałem, że się do kaletki nie wybierasz :thumbdown:

A fakt Marek mów co i jak trzeba pomóc

PS. mam parę pomysłów na fajną zabawę :evil:

Opublikowano

no witam, już myślałem, że się do kaletki nie wybierasz :thumbdown:

A fakt Marek mów co i jak trzeba pomóc

PS. mam parę pomysłów na fajną zabawę :evil:

będzie spot piwny,będą rozmowy :)

Opublikowano

będzie spot piwny,będą rozmowy :)

Kiedy :decayed:

Witajcie rebiata

Opublikowano

siema parowki :naughty::decayed: ale mi teraz furka smiga :decayed: ucieszony jak małedziecko dzis poł dnia smigałem :cool1:

Opublikowano

siema parowki :naughty::decayed: ale mi teraz furka smiga :decayed: ucieszony jak małedziecko dzis poł dnia smigałem :cool1:

niepotrzebie... Ja bym uważał [napinacz paska PK ]

Opublikowano

smigałem nie znaczy upalałem :decayed: upalalismy to Cupre dzis :evil:

Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa :confused4:

Opublikowano

smigałem nie znaczy upalałem :decayed: upalalismy to Cupre dzis :evil:

Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa :confused4:

Cupra jadzie co!!!

MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę :naughty: dla Ciebie wystarczy :decayed:

Opublikowano

smigałem nie znaczy upalałem :decayed: upalalismy to Cupre dzis :evil:

Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa :confused4:

Cupra jadzie co!!!

MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę :naughty: dla Ciebie wystarczy :decayed:

aaa jedzie kunsztownie i zacnie :kox: nie mozemy sie doczekac az bedzie cieplusio wtedy tylko hop na miasto :naughty: i szukanie przeciwników :decayed:

to jak bedizesz miał rolke to daj znac :gwizdanie: ale jak jutro bedziesz w pracy to wez mi napisz nr ori tej czesci :)

A gadłem dzis własnie z Madejem to pewnie na wiosne wjedzie FIMC, wydech i Airbox i do tego wieksza pompa paliwa i 300 powinno byc :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Pawle

tak jak Marek pisał prawdopodobnie 19 marca :kox:

Opublikowano

http://allegro.pl/napinacz-paska-klinowego-audi-a4-a6-00-1-8-1-8t-i1454068124.html cos takiego Pawełku ?? :)[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:39_________________________________________________

Pawle

tak jak Marek pisał prawdopodobnie 19 marca :kox:

urwa szkołe bede miał :thumbdown: a fura nie przyjade :kox: pier... siedziec i patrzec sie jak szpak w piz... :naughty::decayed: wszyscy pija a ty siedzisz i nic tylko cola i lech free :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.