Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo mnie nie wpisales!! :bicz:

ale bede, jak Tommy Lee Jones, bede!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra dobra tylko tak sie pytałem nie krzyccie na mnie -mam warsztacik koło pracy to se zmienie a kółek nie wywazałem gdyż and bikoz -kupiłem swoje kochane autko wpazdziezu 2010 r i wole sam zadbac o swoje aluski i bezpieczenstwo bo sam nie jezdze ale dziecko swoje woze wiec zrozumcie ze pytam :) poza tym wiem takze ze coca cola is the best na kazda srubke :gwizdanie:

a i pytanko dodatkowe czy ktoś z was pany posiada do sprzedazy na spocie albo coś jakies gadzety z forum typu naklejki i smycz?

Opublikowano

mam kalendarz z zeszlego roku, ale to edycja kolekcjonerska, kupe $ warty :)

Opublikowano

Nie daj sie Arko :decayed: tym starym wyżeraczom ja tez za kazdym razem jade na wyważanie :)

A gadzety masz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0

Opublikowano

wiem ,wiem wartosc sentymentalna ok lece po zakupy bede uwaznie obserwował to forum gdyz inne nie są dla mnie pozyteczne -bikoz nic nie wiem o autach ,zwykły uzytkownik jestem :decayed: ale swoje audi dzis wykapałem przy realu :decayed:

ok thx za linka popatrze sobie a co!!! narx pany olsztyn rządzi he he

Opublikowano

a gdzie serwisujesz autko ?? :naughty:

Opublikowano

kolonia mazurska jesli chodzi o oponki a nie miełem okazji jeszcze serwisowac audi swojego gdyz nie nadszedł jeszcze czas :decayed:

a zamieszkuje na jarotach obok biedronki :)

Opublikowano

No to jak nadejdzie czas :gwizdanie: to mamy magika takiego jednego :decayed: ktory robi rzeczy niemozliwe od reki a na cuda trzeba troche poczekac :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:12_________________________________________________btw a nie chcesz jechac na Zlot w Kaletce ?? albo na spot piwny w sobote :wink4:

Opublikowano

a bywa na spotach ? jesli tak zapytałbym go o kilka drobiazgów co mi chodza po głowie :mysli:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 17:14_________________________________________________w sobote mam imieniny ojca JÓZEF i nie wiem czy skonczy sie przed 19 no chyba ze potem dam jeszcze rade -obaczym :sick3:

Opublikowano

ok thx lece narx i pozdro :decayed:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

Czesc Grzegorz :decayed:

Opublikowano

hejka grzegorz-takie imie powazne ci rodzice dali ze ho ho :) ok w takim razie poczytam forum wstecz to sie czegos o was panowie dowiem -moze :chytry:

Opublikowano

nie wiesz nie ma co rogrzebywac przeszłosci :decayed: popatrzmy zatem w przyszłosc :) wejdz sobie w fotki ze zlotu w Kaletce z zeszłego roku i bedziesz wiedział kto jest kim i jaka ma faciate :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130669.0

Opublikowano

wooow no niezłe te wasze fotki oj widze ze pojechaliscie na prawdziwy wypoczynek :polew:

tabliczki macie wyjechane -jak na prawdziwej kurso-konferencji ,robi wrazenie :good:

i peruke masz wyczesana ze łojezu... :naughty:

Opublikowano

haha:)

to widze ze jaroty rosna w sile :good:

Opublikowano

jak nie jak tak -ale zdjecia boskie widac ze macie zgrana paczke a to w dzisiejszych czasach wyjatkowe :good:

Opublikowano

hejka grzegorz-takie imie powazne ci rodzice dali ze ho ho :) ok w takim razie poczytam forum wstecz to sie czegos o was panowie dowiem -moze :chytry:

Taktuś... w tym roku konkurencję zeszłoroczną z Patrykborem zastąpimy arko72 :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem o co kaman ale od razu sie nie zgadzam , ja na razie na zasadzie goscia tu jestem nawet was nie znam wiec nic nie planujcie bo nie bede z wami pił!!! :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:20_________________________________________________adrianus z jarot jesteś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.