Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kwatuszku jaki wyscig?

:mysli:

Le Mans 24h - AUDI R18 TDI - I miejsce[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 15:13_________________________________________________Jak mówiłem na ŚRODOWYM SPOCIE, że mi nie bardzo w czerwcu pasuje dlatego umawialiśmy się na piątek 1.07.2011

Zatem proponował bym tą datę, ale jak to na forum - GŁOS WIĘKSZOŚCI SIĘ LICZY!!!

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak własnie tak :naughty:

btw co z ta reedycja koszulek klubowych ogarniamy cos bo arko nawet temat załozył :cool1:

Opublikowano

jestem za spotem piwnym 1 lipca bikoz mam wypłate :naughty: i Adrianus chce koło mnie siedziec :kox::sick3:

odwazniak :decayed:

Opublikowano

jestem za spotem piwnym 1 lipca bikoz mam wypłate :naughty: i Adrianus chce koło mnie siedziec :kox::sick3:

odwazniak :decayed:

bo Adrian sobie popije i zapali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a co on pali? :polew:

Opublikowano

tylko cygara wasate :naughty:

Opublikowano

wąsate chyba :polew: zioło :wink4:

Opublikowano

never!

stop paleniu :decayed:

a z terminem to ja sie dostosuje, btw wymienie wode zywca na browar :kox::wink4:

Opublikowano

ja tez bym wolal 1szego lipca :naughty: bo po tym weekendzie to narazie mam dosyc alko :)

Opublikowano

no i coraz więcej nas na lipiec, tylko reszta niech też się odezwie

Opublikowano
:hi: wstawać nie ma opierdzielania się :naughty::decayed:
Opublikowano

Słuchajcie, to ja odpuszczam na najbliższe tygodnie temat spota piwnego,

początek lipca mnie nie pasi, pijcie beze mnie :decayed:

Opublikowano

Marek nie wal e ch..... już dawno razem nie piliśmy!!!

Może jakieś małe piwko pod blokiem :decayed:

Opublikowano

a jak wkoncu blokersi :kox: dobra Marek nie to zebysmy sie wpraszali ale garaz masz fajny :naughty: moze tam łykniemy jakies piwko :tongue4:

Opublikowano

no np. w piatek :naughty:

Opublikowano

ha ha !

i ja jestem za :kox:

Opublikowano

Marku udostepnij garaz :decayed:

ZROBIMY GARAGE PARTY

Opublikowano

Widziałem Cie Adrian dzisiaj rano w kortowie :) nieźle się furka prezentuje w słońcu na takim felunku :>

Opublikowano

dzieki, sam sie napatrzec nie moge, to prawdziwa milosc :decayed:

:polew:

Opublikowano

A tak w ogóle to moja przygoda z awarią samochodu zakończyła się na wymianie wałka rozrządu i wszystkich szklanek ;( bo się posypały ze starości i przeskoczył rozrząd o 2 zęby :tongue4::embarrassed:

Po "remoncie" była jeszcze przygoda po przejechaniu 5km, mianowicie znowu przeskoczył rozrząd na pompie wtryskowej o 1 ząb :P

Po ponownym zaholowaniu autka do Pawła i poprawce paska, autko śmiga elegancko.

Może jak się wybiorę do piwnicy to zrobię fotkę potłuczonych szklanek :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.