Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z prośbą o głosik na moją siostrę - reporterkę TVP Olsztyn Iwonę Pacholską.

images?q=tbn:ANd9GcRxHCmFwv9nzsW0s99BmAk7eBQUCDHe7Tpkz-sNijEzDTOJIaEW&t=1

uid_fe3d1d135cb7e5b3ca86a2638de368b21295449057749_width_633_play_0_pos_3_gs_0.jpg

Wchodzimy

http://www.tvp.pl/olsztyn

Po prawej na pasku w połowie strony jest "Ankieta-Zagłosuj na ulubionego prezentera TVP OLSZTYN".

Wybieramy - Iwona Pacholska.

Wszystkim życzliwym dziękuję w imieniu siostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

A tak w ogóle to moja przygoda z awarią samochodu zakończyła się na wymianie wałka rozrządu i wszystkich szklanek ;( bo się posypały ze starości i przeskoczył rozrząd o 2 zęby :tongue4::embarrassed:

Po "remoncie" była jeszcze przygoda po przejechaniu 5km, mianowicie znowu przeskoczył rozrząd na pompie wtryskowej o 1 ząb :P

Po ponownym zaholowaniu autka do Pawła i poprawce paska, autko śmiga elegancko.

Może jak się wybiorę do piwnicy to zrobię fotkę potłuczonych szklanek :wink4:

a tyle razy mowiłem Ci nie krec tego diesla do 7 tys :tongue4::wink4::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to moja przygoda z awarią samochodu zakończyła się na wymianie wałka rozrządu i wszystkich szklanek ;( bo się posypały ze starości i przeskoczył rozrząd o 2 zęby :tongue4::embarrassed:

Po "remoncie" była jeszcze przygoda po przejechaniu 5km, mianowicie znowu przeskoczył rozrząd na pompie wtryskowej o 1 ząb :P

Po ponownym zaholowaniu autka do Pawła i poprawce paska, autko śmiga elegancko.

Może jak się wybiorę do piwnicy to zrobię fotkę potłuczonych szklanek :wink4:

a tyle razy mowiłem Ci nie krec tego diesla do 7 tys :tongue4::wink4::decayed::naughty:

Przecież to wysokoobrotowy nowoczesny diesel :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to moja przygoda z awarią samochodu zakończyła się na wymianie wałka rozrządu i wszystkich szklanek ;( bo się posypały ze starości i przeskoczył rozrząd o 2 zęby :tongue4::embarrassed:

Po "remoncie" była jeszcze przygoda po przejechaniu 5km, mianowicie znowu przeskoczył rozrząd na pompie wtryskowej o 1 ząb :P

Po ponownym zaholowaniu autka do Pawła i poprawce paska, autko śmiga elegancko.

Może jak się wybiorę do piwnicy to zrobię fotkę potłuczonych szklanek :wink4:

a tyle razy mowiłem Ci nie krec tego diesla do 7 tys :tongue4::wink4::decayed::naughty:

Przecież to wysokoobrotowy nowoczesny diesel :polew: :polew: :polew:

no na bank :naughty: masz taki silnik jak taki typek co ostatnio mi wkrecał ze jego 330d kreci sie do 7k obrotow :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda w innym watku, ale moskal dobrze ujal temat diesla:D

Mnie by takie argumenty nie przekonały do przesiadki na gnojówkę :decayed:

:decayed: może moment obrotowy diesla by Cię przekonał :naughty: to jest coś in plus przy gnojowozie 500 nm łamie kark :notworthy:

Ty wiesz ile trzeba zrezać w dizlu żeby mieć 500Nm ??? i na koniec okazuje sie ze nawet mając 500Nm to auto nie jedzie , bo ruszasz , łamie kark , wbijasz dwa - to samo , wbijasz trzy - to samo , wbijasz 4 - to samo , patrzysz na licznik , a tam 110km/h :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dizel jedzie momentem , czyli nie jedzie :kox: :kox: :kox:

1,2,3,4 i 110km/h :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: ale coś w tym jest niby w uj niuta czuć ze wciska w fotel a prędkościomierz stoi :confused4: benzyna i 500 Nm to gniecie wora, miażdży cyce urywa suty :gwizdanie: :naughty:

btw Adrian mam jakies przeczucie ze zaraz odezwa sie dieslowcy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, jeszcze sie nie odezwali :gwizdanie:

:polew:

ale takie sa fakty, jak jezdzilem citroenem berlingo 1,6hdi 90km to tez wydawalo mi sie ze za***rdala bo spod swiatel wciskal w fotel, ale jak stoperem mierzylem 0-100km/h to wychodzilo ponad 17sekund, tyle co w tico na lpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE :polew:http://imageshack.us/photo/my-images/820/wykres18t1600x1200.jpg/

350 Nm u kumpla w Cuprze tyle co ma 1.9TDI (130) tez po sofcie :przebiegly:

i teraz pytanie jaka robote te Nm robia w benzie a jaka w dieslu :)

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 23:36_________________________________________________

ja pier... dzwiek urywa suty :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony ze swoich niutków, tylko mocy by się przydało troche, tak ze 150 chociaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy ale tam moża chyba klikać do oporu. Jakaś głupia ta ankieta.

głos oddany ale prowadzi jakiś Maciej Wróbel :no:

No dziwna sprawa bo był ostatni a teraz mocno odskoczył. Może jakiegoś bota podłożył samogłosującego. :-/

Kto może nich klika bo codziennie do mnie dzwoni babcia i życia nie mam "i jak tam Iwonka? Prowadzi?" hehehehe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeelo pany!!

uradzilem dzis z kwiatuszkiem, ze skoro i tak w srode wypada nam spot pod urania,a jestesmy w wiekszosci z jarot to spot uraniowy przenosimy gdzies do pubu na jarotach i robimy najebke :kox: w czwartek boze cialo, wiec nie ma stekania ze trzeba do roboty itd!![br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 20:23_________________________________________________haaaaalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...