Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty to sie Załek umiesz ustawic:D

Opublikowano

Wiem wiem ze jestem za***isty :gwizdanie: nie musisz mi tego mowic ja to wiem :kox: Jak chesz autograf to mow :cool1::afro::lol1::guma: :guma: :guma:

Opublikowano

chce, chce, markerem na klacie i aerografem na masce

Opublikowano

sie robi moj Paziu :decayed:

Opublikowano

Ty, co ma byc w repertuarze na tej russian night>

kanikuły? :kox: ?

masz jakies newsy, moze tez uderze:)

Opublikowano

:shocked:

;(

Opublikowano

ooo f*ck

a widzielscie za***ista a5'ke zjarana na ul.dabrowszczakow?

jeszcze jakies 2 tyg temu tam stala w zatoczce na przeciwko budynku policji:/

Opublikowano

ta biała taka ;( daleko nie musze szukac

pieczewo

318708_193444397387456_100001656928098_455077_3221827_n.jpg

Opublikowano

Siemka :hi:

Ale żeście tutaj naskrobali wczoraj :naughty:

Nie ma ktoś z waszych znajomych na sprzedaż jakiegoś fajnego i wmiarę sprawnego autka za nieduże pieniądze ? :)

Opublikowano

witka all,dziwne pozary ,dziwni ludzie -a potem u mnie rycza do poduszki farfocle :thumbdown:,fczora u mnie byl za to jeden gośc co sie zowie -krzysztof hołowczyc ale to jeszcze nic , przyjechał najszybszym aktualnie samochodem swiata Nissan GTR 3,8 l , 500-800 koni opcja do wyboru jednym guziczkiem :slina:,10 sek. i masz 250 km na godz. jak kolo mi pomoze to wstawie fotki na forum ,acha i odczepic sie od mojej zonki -a auto mam sliczne ale ciemny granat a nie czarne :good:

Opublikowano

Nikt nic złego an zone nie powiedział :decayed: stwierdzilismy ze to tylko Twoja zona na bank :decayed:

GTR nigdy nei był i nie bedzie naszybszym samochodem swiata :) co do pakietów mocy to juz jest tego w uj AMS alfa 12 podobno 1200 awhp ale jak to bywa Amerykance lubia sie brecndzlowac nad liczbami :polew: to wiemy nie od dzis :decayed::naughty:

Pamietam jak dzis na Racingforum była niby supra 850 awhp ana hamowni w pl ledwo 600 wypluła :decayed: :decayed: Takze amerkanskie zrebaki nie sa równe europejskim konikom :naughty: Co do pakietów takich po 1000 km narazie z tego co sie orientuje to Switzer jezdzi i nic sie nie wysrało :tongue4: a AMS zyje tylko liczbami i brendzlowaniem nad czasem na 1/4 mili na profesjonalnym dragstripie. Wystarczy wejsc na stronke Dragtimesinfo :naughty: ruski maja fantazje i upalaja furaki niemiłosiernie.

Tak czy siak GTR to fajny zapierd alacz konkurent dla prosiaka :cool1: niemniej jednak to Nissan :przebiegly: a prosiak to symbol prestizu i pozycji :naughty::)

Opublikowano

ktoś się nie wstydził tak zmasakrować A3 :P i dopisać jeszcze RS3 :P

Opublikowano

ooo k**wa TY zyjesz :decayed:

Opublikowano

Pewnie że żyję :) wakacje się kończą, więc będzie więcej czasu na forum i na spoty :P

Opublikowano

JEBBBBBBBBBBBBBBBBB Z RANA :naughty:

Ксюня Алимпиева

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.