Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem ze jestem za***isty :gwizdanie: nie musisz mi tego mowic ja to wiem :kox: Jak chesz autograf to mow :cool1::afro::lol1::guma: :guma: :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo f*ck

a widzielscie za***ista a5'ke zjarana na ul.dabrowszczakow?

jeszcze jakies 2 tyg temu tam stala w zatoczce na przeciwko budynku policji:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

Ale żeście tutaj naskrobali wczoraj :naughty:

Nie ma ktoś z waszych znajomych na sprzedaż jakiegoś fajnego i wmiarę sprawnego autka za nieduże pieniądze ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka all,dziwne pozary ,dziwni ludzie -a potem u mnie rycza do poduszki farfocle :thumbdown:,fczora u mnie byl za to jeden gośc co sie zowie -krzysztof hołowczyc ale to jeszcze nic , przyjechał najszybszym aktualnie samochodem swiata Nissan GTR 3,8 l , 500-800 koni opcja do wyboru jednym guziczkiem :slina:,10 sek. i masz 250 km na godz. jak kolo mi pomoze to wstawie fotki na forum ,acha i odczepic sie od mojej zonki -a auto mam sliczne ale ciemny granat a nie czarne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic złego an zone nie powiedział :decayed: stwierdzilismy ze to tylko Twoja zona na bank :decayed:

GTR nigdy nei był i nie bedzie naszybszym samochodem swiata :) co do pakietów mocy to juz jest tego w uj AMS alfa 12 podobno 1200 awhp ale jak to bywa Amerykance lubia sie brecndzlowac nad liczbami :polew: to wiemy nie od dzis :decayed::naughty:

Pamietam jak dzis na Racingforum była niby supra 850 awhp ana hamowni w pl ledwo 600 wypluła :decayed: :decayed: Takze amerkanskie zrebaki nie sa równe europejskim konikom :naughty: Co do pakietów takich po 1000 km narazie z tego co sie orientuje to Switzer jezdzi i nic sie nie wysrało :tongue4: a AMS zyje tylko liczbami i brendzlowaniem nad czasem na 1/4 mili na profesjonalnym dragstripie. Wystarczy wejsc na stronke Dragtimesinfo :naughty: ruski maja fantazje i upalaja furaki niemiłosiernie.

Tak czy siak GTR to fajny zapierd alacz konkurent dla prosiaka :cool1: niemniej jednak to Nissan :przebiegly: a prosiak to symbol prestizu i pozycji :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że żyję :) wakacje się kończą, więc będzie więcej czasu na forum i na spoty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...