Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

to podobnie jak w Kaletce :) trzeba sie bedzie ogarnac na 2012 :cool1: bo daleko do siebie regiony nie maja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie się marzą 40 urodziny Twoje, moje i Fazego gdzieś na Kaszubach :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesie i inne maniacy-jeszcze raz napiszę to co juz kiedyś pisałem moje urodziny wypadaja w listopadzie (skorpion),watpie więc aby zlot odbywał się zimą i żeby chetni na niego byli :polew:

a obchodzic urodziny pół roku wcześniej to jakoś dziwnie nie? :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezesie i inne maniacy-jeszcze raz napiszę to co juz kiedyś pisałem moje urodziny wypadaja w listopadzie (skorpion),watpie więc aby zlot odbywał się zimą i żeby chetni na niego byli :polew:

a obchodzic urodziny pół roku wcześniej to jakoś dziwnie nie? :no:

dziwnie to się czuje człowiek z rozłożonym parasolem w doopie :polew: :polew: :polew:

ja mam urodziny w lutym i nie widzę przeciwwskazań aby powtarzać je choćby dwudziestokrotnie :decayed: :decayed: :decayed:

z miejscówką będę za Kaszubami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kaszuby sa OK :naughty: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 10:32_________________________________________________Chłopaky a moze w ten weekend piwko ?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki, ja ile bym razy nie zajrzał na forum to u was tylko jeden temat "piwo" :>

Bo dorośli chłopcy lubią bro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany... może się mylę ale niewielu z Was było w Jarosławcu... jeśli w ogóle ktoś?

możecie obejrzeć prezentację zlotu 2010 w temacie ogólnopolskim... wiadomo: dyskoteka, 1/4mili i połowa obsługi odpada ale większość z kulinarnych frykasów łącznie z prosiaczkiem pewnie dałoby radę...

miejsce niesamowite... na mnie duże wrażenie zrobiła plaża i woda... jakieś takie dziwne wrażenie odniosłem że ,to zupełnie inne klimaty jak w naszej zatoce... a do plaży jakieś 500 metrów chyba...

Domki 1liga (one chyba były wtedy oddane na pierwszy sezon) bez ogrzewania ale radziliśmy sobie palnikami :embarrassed: bo gaz był...

ogólnie dla mnie bomba... i to musi wypalić... oby tylko z 18-20 stopni było to będzie gid... także moim zdaniem koniec marca odpada... ale już koniec maja :good:

zresztą jak tam Bieniek z Tomeks'em zarządzą tak będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm czyli musiElibysmy wy ebac Kaletke :confused4: co osobiście no nie jest na rękę nam :kwasny: tak mi się wydaje ale to byS musiał z PIMUSIEM TAKTUSIEM POGADAC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za tym, aby kaletke zrobic w pierwszy weekend kwietnia, a potem chetnie na kaszuby.

czytalem opis zlotu w jaroslawcu i sadzac po nim musialo byc prze :kox:

a Arek i Marek, 40-te urodziny to takie co to je trzeba swietowac caly rok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np wlasnie opijam spritem, juz 3 szklanka, sukcec jakim bylo zamontowanie z kumplem "car audio" do pandy :decayed:

btw, czyta ktos watek o wrazeniach z samociazka, niezla beka:) taka tragikomedia wrecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a urwa skumaj motyw ze chciałeś tam jechac :decayed: pamiętasz ?? ja mysle ze więcej się dzieje na forum dla klubowiczów vipow itp itd :decayed: Dlatego Mareczku i Grzesiu pisać o co chodzi :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...