Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

załek, nie kupuj e52, moj egzemplarz jest najgorszym syfem jaki kiedykolwiek mialem

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polska-Niemcy do przerwy 0:0 :kox::tongue4:

buhahahahahaha do92minuty byliśmy wygranymi hahah :polew: :polew: :polew: i przyszedł murzyn niemiecki :polew: :polew: :polew: i zrobił nas w balona :polew: :polew: :polew: jak zwykle sekundy dzieliły nas od czegoś wielkiego

cienko widze nasz zespół na euro 3 mecze i do domu -mecz otwarcia,o wszystko i o honor

lipa lipa i jeszcze raz lipa ,a publicznośc na stadionie normalnie żal ;( :thumbdown:

Opublikowano

załek, nie kupuj e52, moj egzemplarz jest najgorszym syfem jaki kiedykolwiek mialem

:hi: moj narazie działą git :gwizdanie:

Opublikowano

a co tam sie ciekawego dzialo na tym meczu? bo nie ogladalem :tongue4:

Opublikowano

a.... nic ciekawego :wink4:

Opublikowano

hełoł maj friends :)

:tongue4:

Opublikowano

heloł

Opublikowano



Jak przecinak poleciał :)
Opublikowano

to jest starsze niz internet :decayed:

Opublikowano

to jest starsze niz internet :decayed:

To tak tylko do przypomnienia sobie :)

-----

moze ktos kompa sobie sklada? :) mam plyte pod AM3 na sprzedaz :)

Opublikowano

nie wierze w te 1000hp killer miał 900hp a jebał poł metrowymi marchewkami a ten niby ma 1000 a nie ma AL i LC nie wierze :polew: :polew: :polew:

zobacz rs4 Cantony 500+

Jak to startuje to ja nie mam pytań u nas byś tak wystartował na jakimś obleganym skrzyżowaniu to by małolatki kisiel w gaciach miały a dzieciom to by lizaki z buzi wypadały :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 19:16_________________________________________________btw widziałem ostatnio kowala auto jak leciał po warszawskiej k**wa ale to teraz idzie o Cie uj i ten dzwiek :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk::wstydliwy:

Opublikowano

f*ck, czarny, znikajacy punkt

zalek powiedz co to antilag i lc ? :bag:

Opublikowano

AL= Antilag czyli podtrzymanie turbawki :)

LC= launch control tzw. procedura startu :) np nie startujesz tak od min obrotów a np. od 4 tysi :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 23:17_________________________________________________ten filmik tez jest dobry

Opublikowano

Najlepszego Michał :kwiatek:

Opublikowano

Dziekuje :kox:

Opublikowano

No no... spamerze... 100lat... bo forum padnie :decayed:

:good:

Opublikowano

1 0000 latek Michaś :drunk:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________kto walkę oglądać będzie??? bo ja tak................... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

już po walce -podziwiam adamka za to co zrobił ,pomimo ze lanie dostał okrutne

Załeczeq sto lat-reszte na wolności :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.